Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudott nevet kitalálni...

Nem tudott nevet kitalálni önállóan? Kölcsönadtam mindenemet, majd kismama lettem. Hogyan reagáljam le?

Figyelt kérdés

Ti mit csináltátok? Hogyan reagáljam le?

Elsőre legszívesebben felhívtam volna, hogy megkérdezzem: nem tudott nevet kitalálni önállóan?

Story:

Barátnőm (vagy talán nem is az) kismama lett. Elkérte az összes kismamarucimat, szívesen Neki adtam. Majd a babacuccokból is jó párat, de drágábbakat is (légzésfigyelő, bébiőrző, mellszívó, mérleg, fürdető, ágyneműk, stb...). Majd terhessége közepe felé én is kismama lettem.

Megbeszéltük, ha nagyon kellenek Neki az általam újonnan vásárolt holmik, nem kérem vissza, de legközelebbi találkozásunkkor fizet értünk egy-egy minimális potom összeget. Azóta több találkozásunk volt, rá is kérdeztem, de semmi.

Nekem most ugyanezeket meg kell újra vásárolnom, nem kevés pénzért.

Ha nem adtam volna kölcsön nem vették volna meg? Mert hitelre nem ad senki. Nem?

Na, de ami végleg kiverte nálam a biztosítékot az az, hogy kiderült kislányom lesz. Mondom két nevet szeretnék Neki adni, de nem tudok kitalálni kettőt, csak egyet. Ő is mondja kislánya lesz, de Őt máshogy fogják hívni.

Erre bemegy szülni és a férje küld egy sms-t, hogy megszületett az én általam kitalált keresztenvű lánya.

Nem tudom mit tegyek? Haragszom rá, kicsit besokaltam, talán nem csoda.

Párom meg azzal vigasztal, hogy Ők sem állnak jól, mint mi sem, majd egyszer fizetnek és attól még nem vette el a lányunkat, hogy Őt is úgy nevezte el. Sok egyforma nevű él.

De nagyon felháborít, mert nem tudok más szép lánynevet kitalálni, ami becézve és egyben is szép.

Ti adnátok attól még ugyanazt a nevet a lányotoknak?

Köszönöm a válaszokat!!!


2011. máj. 12. 21:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Egyik válaszoló vagyok. Végigolvastam most a kommenteket, de én még mindig azt mondom, hogy adnám ugyanazt a nevet. Ha neked a Barbara tetszik, ragaszkodj hozzá.

Nem lesztek összenőve ezzel a másik Barbarával, nem rokon, így tök mindegy, hogy ugyanaz a nevük.

Simán lehet, hogy a bölcsiben-oviban-játszótéren is lesz másik kis Barbika, gondolom az sem fog zavarni téged, akkor ez miért zavar?

2011. máj. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!