Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Túlsúlyos kismamik! Terhesség...

Túlsúlyos kismamik! Terhesség alatt, után hogy alakult a súlyotok?

Figyelt kérdés

szülés,baba minden rendben volt?

illetve most milyen az alakotok,nem lett nagyon megereszkedett a bőrötök a hason?


2011. máj. 7. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én amikor teherbe estem, nem voltam 1 kis darab, de csinos voltam, de nem a ropi fazonból..:))

Én közel 40kg híztam a terhességem alatt, magam sem tudom, hogy hogy jött rám ennyi fölösleg..:O

Szülésnél lement kb. 10kg, utána, gyorsan megint 6kg. És további 4kg 1 év alatt.

Szóval még mindig van rajtam egy 20-as. Fogyózni nem merek, mert még szoptatok (1 éves a fiam).


Amúgy terhességgel szüléssel nem volt gond.Minden leletem teljesen jó volt,és a baba is szépen fejlődött, bár 9 nappal túlhordtam a fiamat,és így is indították!Császár lett.


A hasam más tészta. Tiszta stria az egész..:((

Van még hasam is, de ezt betudom a 20kg-os fölöslegemnek, ha lefogyok, biztos lemegy, de a csíkokat, már csak a plasztika tüntethetné el..:((

2011. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod.

jó babázást:)

2011. máj. 7. 19:22
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia


En 100 kilo felett kezdtem a terhesseget (ettol fuggetlenul a vedono tippre 75 kilot irt be a tablazatba)

A 20. hetig 10 kilot fogytam a sok rosszullet es hanyas miatt (bocsi).

A vegere +0.5 kilot hiztam.Huvelyi szulesem volt vizben.Szerencsere minden rendben ment, csak nagyon lassan.

Sajnos nagyon vashianyso vagyok, igy a verzessel volt egy kis gond, mert nem akart elallni, de megusztuk mindketten egeszsegesen az elso talakozast :)

Nagyon csinos lettem szules utan, igaz a 95 D/E -s mellembol 90 B-s lett, a hasam csikos maradt.Sajnos szules utani depressziom lesz, mert nem ment a szopi es akkor banatomban ettem.Vissza hiztam mindent :(

Annyi a kulonbseg, hogy viszonylag lapos hasam volt az most borzaszto, a fenekem kerek volt, most mint egy doboz es a melleim kisebbek.

2011. máj. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
155cm és 82 kilóval kezdtem,107 kilóval szültem,babám 16 hetes korára 76 voltam,most 10 hónapos és 80 vagyok már egy ideje...
2011. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

én 166 cm vagyok és jelenleg 88 kg.:(

igyekszem ezen változtatni még mielőtt terhes leszek.

2011. máj. 7. 21:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én 164cm vagyok,80kg voltam mikor teherbe estem,nem volt semmi probléma a terhességem alatt 95 kg-val szültem.87 voltam mikor hazajöttünk,majd szépen felment 92re:-(((Januárban kezdtem el fogyózni,amit annahagytam sajnos,most 85 kg vagyok,ma 1 éves a kislányom.A nagy szülinap után kezdem újra a fogyit,legalább 80 alá szeretnék lemenni.
2011. máj. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Még annyit,hogy annyiból szerencsés vagyok,hogy arányosan vagyok telt,igy valamivel jobb,nem ereszkedett meg a bőröm,talán csak a hasamnál,de az előtte is nagy volt.
2011. máj. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszi.

nekem amúgy a hasam annyira nem nagy,inkább a combom,meg a fenekem.

2011. máj. 8. 14:27
 9/11 anonim ***** válasza:

Elso terhesseget 80 kg-mal kezdtem, 92-vel mentem szulni, 4 ev mulva 48 kg voltam. Masodikat 60 kg-mal kezdtem, 84-el szultem, fel ev mulva 68 kg voltam, majd hiztam megint. :( A harmadik babaval 72 kg-mal lettem terhes, 86-tal szultem, szopi alatt 93! lettem. Januar ota tornazok es dietazok (semmi cukor, semmi liszt, semmi krumpli es semmi rizs, most ma reggel 72 kg voltam.

Hasam strias, bar mar alig van hasam. Fenekem, cicim rendben van hal istennek.

2011. máj. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolso vagyok, minden rendben volt a szuleseknel.
2011. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!