Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elhagyjam vagy...

Mit tegyek? Elhagyjam vagy tűrjek?

Figyelt kérdés

Van egy 3hónapos babánk a párommal, nagyon várta a picit, bár nem tervezett baba volt!

Azt mondta mindenbe fog segíteni, mindenbe mellettem áll, éjjel felkel a babával, teljesen jó volt a kapcsoltunk a pici előtt.

Megszületett a pici, azóta kész katasztrófa.Otthagyta a munkáját, nem is erőlködik hogy elhelyezkedjen valahová!

Nem élünk együtt heti -4napot vagyunk együtt, ha itt van szinte egész nap a gép előtt ül, jó ha fél órát van a picivel, még esetleg akkor mikor alszik...de akkor is a gép előtt ül, és ha felébred kiszól hogy jöjjek.

Fürdetés, pelenkázás, házimunka minden rám marad, semmit nem csinál!

Éjjel nem kel fel a picivel SOHA, hiába kérem hogy menjen ki tápszert csinálni ő fáradt. Napközben esetleg alszik a pici és lefekszem én is pihenni, addig ügyköd még fel nem kelek(pl direkt hangosan telefonál, csapkodja az ajtót..) Csak hogy ne bírjak pihenni, egyszerűen elviselhetetlen, nem tudom meddig bírom még mellette, szeretném ha a fiamnak rendes családja lenne.Van mikor valamit összekapunk begurul és megüt, a gyerek előtt kiabál velem.

De vannak jobb napjaink is mikor kedves, aranyos velem.

Ha felhozom hogy elhagyom őt, akkor közli hogy elviszi a gyereket külföldre, és soha az életben nem látom többet!

Nem tudom mit tegyek fogalmam sincs, rettegek hogy elviszi a gyereket ha elhagyom, és szeretném hogy legyen apja a fiamnak.De így sem állapot hogy a gyerek előtt kiabál.

A picivel jobb napjain foglalkozik fél órát akkor ő egy minta apa, gügyög neki, dajkálja...


2011. márc. 17. 18:34
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Megbeszélni próbáltam már vele, de csak ordibálás volt a válasz.

Én szüleimmel élek, nem szeretném hogy ők lássák ezt az egészet, előttük úgy csinálom hogy csak a jót és szépet lássák, és ő is csak akkor kiabál ha nem hallja senki.

Különköltözni csak akkor tudunk ha elmegy dolgozni, de úgy néz ki nem akarja, mert nem próbálkozik semmi munkával.

Félek vele beszélni mert csak ordibálás lesz...

Ha esetleg rá szólok hogy ne menjen egész nap a gép, mert talán nem ő fizeti az áramot akkor még ő van felháborodva hogy milyen kicsinyes vagyok....

2011. márc. 17. 18:39
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem élnék vele.Ne üssön meg sem a gyerek de magam miatt sem ilyen pasival szóba nem állnék még ha a gyermekem apja is az.
2011. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzasztó:S Figyelj, szerintem nem szabad valakivel azért együtt maradni, hogy családja legyen a gyereknek, egy ilyen embertől mit fog tanulni? Ha boldogtalan vagy, azt ő is meg fogja érezni. Persze bizonytalan vagy, mert néha tök kedves veled, a babával is foglalkozik időnként, de amiket írsz, hogy cserbenhagy a feladatokkal, és főként hogy megüt és érzelmileg zsarol hogy elviszi a gyereket... felháborító!!! Nem szabad vele együtt maradnod, ha ez tart vissza, kérj rendőri védelmet, ilyet nem lehet csak úgy megcsinálni hogy ő elviszi külföldre a gyereket. Meg szerintem amúgy sem csinálná meg, fogalma sincs hogy kell gondozni, ha eddig mindent rád hagyott. Azt tanácsolom, hogy hozd meg magadban a döntést, és utána ahhoz ragaszkodj. Ha elhagyod, fájni fog, hiányozni fog persze, mert semmi nem fekete vagy fehér, de ez ne tántorítson el. Kitartás, erősnek kell lenned a baba miatt!
2011. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos,hogy elhagynám már csak a gyerek miatt is.Nem hinném,hogy jót tesz neki ha látja,hogy az apja veri az anyját ,és ki tudja meddig megy el...Elvenni nem veheti el a gyereket,mert minden bíróság az anyának ítéli,pláne,hogy nincs munkája.De ha lenne is akkor sem kaphatná meg.Légy erős és hagyd ott ez csak rosszabb lesz,és később nehezebb szabadulni.Ne félj elmenni.
2011. márc. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De félek hogy egyszer csak beállít és kiveszi a gyereket a kezemből és viszi.Nem azért mert annyira szereti hanem hogy rajtam bosszút álljon
2011. márc. 17. 18:53
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én az első pofonnál elhagytam volna. Lehet tűrni a lustaságot, lehet tűrni a bunkóságot, de a bántalmazást NEM! A gyereket pedig természetesen nem veheti el tőled, csak ezzel zsarol minden alap nélkül.
2011. márc. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy pofon csak a kezdet.. Ha egyszer megütött, akkor máskor is megfog, sőt lehet egyre durvábban. Tudom miről beszélek.. Anyukám 2. férje ilyen volt, csak ő még ráadásul ivott is.. Volt, hogy eltörte anyu orrát. Szóval ne hagyd magad, és semmiképp se költözzetek külön ( mármint a férfival ) mert akkor soha senki nem fogja látni mikor és hogyan bánt. Addig míg a szüleiddel laktok nem fog jobban bántani. De NE ENGEDD MEG NEKI!!!! Küldd el, ne hagyd magad!
2011. márc. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Elküldeném a jó büd.s pics.ba!
2011. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem te is tisztába vagy vele, mit kellene csinálnod, van egy gyereked, ne úgy nőjön fel, hogy apa veri anyát, apa semmibe nézi anyát, mert ő is ilyen lesz ha fiú, vagy ilyen férfit választ ha kislány. Ezt nem írtad. A gyermekedet figyeld ne magadat, neki mi a jó. Neked sem jó ez. És NEM TUDJA TŐLED ELVENNI, és nyugi nem fog érte eljönni, és elvenni, mert hát ha most nem tud vele mit kezdeni, akkor sem tudna. Ezek csak szavak!ne foglalkozz ezekkel! Van családod melletted állnak, beszélj velük, segíteni fognak! CSakis a babádat nézd, és cselekedj ahogy helyes!
2011. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Na, ismerem ezt a fajtát. Szerencsére csak a múltból.


Első szabály: NE KÖLTÖZZ ÖSSZE VELE!!!

Nem akkor szabadulsz meg tőle, amikor te akarsz. Majd csak ha ő is úgy akarja.

Jó ez így, ahogy van, akkor már nehezebb lesz kimásznod.

Márpedig előbb-utóbb az ilyennel be akarod majd fejezni.


Addig is próbáld elviselni, az ilyennel veszekedni sem érdemes, nem lehet értelmesen.

2011. márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!