Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Elhagyjam?

Mit tegyek? Elhagyjam?

Figyelt kérdés

Tegnap rájöttem hogy a párom össze vissza hazudozik nekem.

Nem nőügye van, hanem pénzügyekben hazudik nekem.

Mostmár egy szavát sem hiszem el.

6 hetes a pici babánk.

Teljesen magam alatt vagyok.


2009. aug. 16. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez nem ennyire egyszerű szerintem...

Először is őszinte beszélgetés. Ha nem használ, tanácsadás. Meg kell neki is értenie, hogy az ő pénügyei nem fenyegethetik a te és babád jövőjét!

2009. aug. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elég röviden írtál... Van hová menned? Régóta hazudozik? Miért? Eljátssza a pénzt, vagy elissza?

Ha nem érzitek magatokat biztonságban a babával, és van hová menned, akkor menj el, hátha rájön, mit veszített. De ezt csak Te érezheted, mennyire súlyos a helyzet. Nem tudnátok megbeszélni inkább? A kicsinek apára is nagy szüksége van.

2009. aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyen fajsúlyú ez a hazugság? Először kaptad rajta? A saját, vagy a Ti érdeketekben hazudott? Ha már rajtakaptad, okvetlen meg kellene beszélni, hogy minden kiderüljön!
2009. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Először azért beszélj vele.

Még az is lehet, hogy a baba miatt nem mert, nem akart neked elmondani egy két dolgot ami rosszul sikerült.

Tehát azért hallgasd meg az indokait is.

2009. aug. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én tudom milyen úgy élni, hogy nem bízhatsz a párodban. Nálunk is voltak ilyen gondok. Ő nem is elhallgatta a dolgokat, hanem bele sem vont a (kettőnket is érintő) pénzügyi döntésekbe. Meg igazából semmilyen döntésbe nem vont bele, úgy gondolta, hogy mivel ő a férfi (főleg attól kezdve, hogy terhes lettem), neki kell és lehet mindenben dönteni, mert én biztos fel sem fogom, hogy miről kell döntést hozni. Mondjuk vele nem ez volt az egyetlen baj, nem CSAK ezért hagytam el. De nekem eléggé megkeserítette az életemnek azt a szakaszát, amit vele töltöttem. Olyannyira nem tudta elviselni, hogy én is egy önálló ember vagyok, hogy azóta szóba sem áll velem, a gyerekére sem kíváncsi, pedig ez már három éve történt. Ahogy ő fogalmazott, várja azt a napot, amikor majd sírva felkeresem és megbánom a makacsságomat és beismerem, hogy neki volt igaza. Amikor terhes lettem, és elkezdett így viselkedni, úgy éreztem, levegőt sem kapok. Viszont amikor véget vetettem a kapcsolatunknak, olyan felszabadult lettem, mint régen. Pedig amúgy én próbáltam békésen rendezni az ügyet, de hát miatta nem sikerült. Ez van, én nem hiányolom.

De te tudhatod csak, hogy nálatok milyen súlyos a helyzet.

2009. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is sokat hazudozott apa,nem igazán szeret dolgozni,neki egyik munkahely sem jó,nyilván benne van a hiba ha sehol sem felel meg.Nekem több bevételem van mint neki,letagadta mindig hogy mennyit eres,kutasként dolgozik,de ő soha sem kapott 500 forintnál több jattot,szóval hosszú lenne mindent leírni.Meg lopja a pénzt előlünk.Mindig eltünt valamennyi.Egyik nap 10000,másik nap csak 3000,de valamennyi mindig,csodálkoztam is,hogy megy a pénz...aha,na mind1!!!Végül is jobb,hogy szétmentünk,mert nem lehet igy élni!!!!!Mindig dugdosni a saját otthonomban a pént,nehogy lenyúlja a gyereke elől!!!!!Ha gondolod irhatsz priátban!!!!
2009. aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy kaptam 110.000 ft-ot a számlámra.

Mondtam neki, hogy vegyen le pénzt, fizesse be a kocsi részletet. De kikötöttem, hogy csak 50.000-t vegyen le a többit hagyja rajta.

Erre fel tegnap a kocsiban megtaláltam a csekket, persze nem fizette be, ráadásul az összes pénzt levette.

Kérdeztem, hogy hol van a pénz, erre ő azt mondta, hogy megvan.

Kérdeztem, hogy miért nem fizette be, erre ő azt mondta, hogy másra kell a pénz. Én kérdeztem, hogy mire, és azt mondta, hogy minél kevesebbet tudok annál jobb...

Most mit csináljak?

El vagyok keseredve.

2009. aug. 16. 19:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a pasi nem tekint téged egyenrangú partnernek. Tényleg így akarsz évekig élni? Vagy szépen lassan beletörődsz, nyelsz és boldogtalanul élsz mellette vagy előbb-utóbb úgyis elhagyod. Akkor már inkább jobb előbb. Ja, és meg kéne oldani, hogy többet ne férhessen a számládhoz. Most már a gyerekedért is felelősséggel tartozol, ne hagyd, hogy valaki kénye-kedve szerint játszadozzon veled!
2009. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15:52-es vagyok, na nálunk is hasonlóan mentek a dolgok. Ez a jobb ha nem tudod duma nagyon gáz. Meg hogy hazudozik. Szerintem beszélj vele, mondd meg neki, hogy ez nem mehet így tovább, nem tűröd sem a hazudozást, sem azt, hogy megbízhatatlan és nem azt csinálja, amit megbeszéltetek. Adj neki ultimátumot, mondd neki, hogy ha mégegyszer ilyet csinál, akkor csomagolhat.
2009. aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19:09-es vagyok!!!!Ez nem semmi...az én volt párom is csinálta ezeket egyfolytában,odaadtam neki a csekket,hogy fizesd be a biztosítást,és megtaláltam pár nap múlva,de ő még akkor is azt mondta,hogy befizette!!!XSzóval még azt sem tudta mondani,hogy ne haragudj,tényleg nem fizettem még be,de közbejött valami,vagy mit tudom én....De akkor is hazudozott tovább mikor lebukott!!!!Szörnyűűű!!!!Ráadásul az én nevemen volt az internet amit szintén elsumákolt,és itt van a nyakamban egy 57000 forintos csekk!!!!Én azt mondom ne tűrj neki,mert csak rosszabb lesz a helyzet!!!!!!!Ezt tapasztalatból mondom neked!!Hidd el,egy nagy kő fog leesni a válladról,mert ez így elviselhetetlen,hogy mindig hülyének akarna nézni téged!!!!Tedd ki a szűrét,nem érdemel meg téged ha olyan mint az én párom!!!!
2009. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!