Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Elhagyjam vagy ne?

Mit tegyek? Elhagyjam vagy ne?

Figyelt kérdés
Barátom máshogyan viselkedik azota amiota lefekudtem vele nem nagyon foglalkozik velem, annyira hogy az sem érdekli hogy terhes e vagyok most vagy nem. Sokat veszekedunk fél éve vagyunk egyutt de o állitja hogy szeret
2009. jún. 18. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt inkább a családi kapcsolatok kategóriába kellett volna irni...
2009. jún. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor azt mondja,hogy "szeret",szerinted őszinte??!!Ha nem érzed,hogy őszinte.......
2009. jún. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
néha érzem hogy oszintén mondja de amiota lefekudtunk nem mond olyan szavakat nem bokolgat nekem ugy ahogy azelot szokott..:(
2009. jún. 18. 09:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Megkapta amit akart(szex)és innentől feleslegesnek tartja az udvarlást!Hagyd el ha terhes vagy ha nem!Ettől még egyedül is jobb!Majd lesz másik,jobb!
2009. jún. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a pasi csak addig beszelt veled szepen amig megkapott,most mar nem vagy annyira fontos neki mert gondolja hogy a kovetkezo menetert mar nem kell ennyit udvaroljon.Gondolkozz el,hogy neked ijen pasira van-e szukseged,te neked ez igy megfelel-e?ha igen akkor legalabb a vedekezeshez ragaszkodj,mert ha megtortenik a baj,az ijenek csak vasarnapi apukak lesznek.
2009. jún. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy tényleg, nem kén elhagyni....! Jó nagy felelőtlenség lenne...
2009. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, mennyire vagytok tapasztaltak, de az eszedbe sem jutott, hogy esetleg neki is "nagy dolog" volt, hogy együtt voltatok, azt emésztgeti még magában, azért van "kevesebb ideje rád". és lehet, hogy tényleg szeret...
2009. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!