Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mit tegyek,...

Szerintetek mit tegyek, elhagyjam?

Figyelt kérdés

A férjem kis főnök egy cégnél, és van egy céges gépe amit itthon használunk, így bele látok az e-mailébe. Olyan stílusba írogat az egyik kolléganőjével, hogy bébizik egymást, apuzza a csajszi, puszit ír a levél végére stb.

Elég furcsa nekem. Amit még tudni kell, hogy kb. 3 hónapja nem szexeltünk. Erre rá kérdeztem, hogy mi a baj, már nem kíván, ő azt mondta, hogy azt hitte, hogy nem szabad, mert terhes vagyok, de az előző gyermekünknél ilyen gondunk nem volt.

Terhesen + 1 gyerekkel elhagyjam? Annyira szarul esik nekem ez az egész, ha rákérdeznék tagadná az egészet, tuti, tanácsokat szeretnék, hogy mit tegyek.


2010. okt. 8. 13:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
De, hat ö is tudja, hogy belelatsz az e-mail-ekbe, nem? Ha ez komoly lenne, es nem csak "flörtöles", viccelödes, akkor nem hagyna ott a szemed elött ezt az egeszet. Szerintem ez igy lnmagaban keves indok (nekem legalabbi az lenne), hogy elhagyd.
2010. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

Ulj le vele beszélni, és nyíltan mond meg neki, hogy ez neked fáj és nagyon rosszul esik amit muvel. Es esetleg azt is megemlítheted, hogyha nem változtat a dolgokon, esetleg elhagyod! Szerintem az oszinteség a legjobb! Drukkolok!


27 hkm

2010. okt. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Este kezdeményezz sex terén, ha vissza utasít kérdezz rá, az a legtisztább hogy van- e köztük valami!?

Mondd el neki hogy féltékeny vagy, mert nem sexel veled, visszautasít olyan stílusban kommunikál a kolléganőjével, hogy az neked nem tetszik, ő mit szólna ha te így viselkednél egy palival?!

Mondd

ég neki ne tagadja, mert ilyen stílusban csak munkatársak nem leveleznek, ez túl szemèlyesen ahoz!

2010. okt. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Uhh de rohadt helyzet.....minden esetre nekem nem tűnik tisztességesnek h így írogatnak egymásnak ha pl barátok akkor sem! Szerintem meg kell húzni egy bizonyos határt...amúgy munkáról volt szó a levelekben csak körítés volt hozzá az apucicás, bébizés?

Nem tudom mit tehetnél...próbáld megkeresni mondjuk iwiw-en a csajt h felmérd a terepet. Próbálj meg idézni a levélből ha tudsz...ez így még kevés nekünk :(

2010. okt. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Hát nekem a múltkor azt mondta a szomszéd,hogy helló Bébi...Én kikértem magamnak,pedig jó viszonyban vagyunk.Nem találtam illendőnek engem csak a férjem becézzen,és őt se Apucizza más nő...Pláne a gyerekeim előtt...Azt hiszem ettől még nem vagyok konzervatív.

Ezzel csak arra akartam utalni,hogy hiába tagadja,hogy nem volt köztük semmi(ami lehet hogy igaz),de szerintem ez a bizalmas becézgetés is bőven kimeríti a házasságból kifelé kacsingatás tényét.

Tényleg ülj le vele megbeszélni,mert néma gyereknek anyja se....


34/N

2010. okt. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ő nem tudja, hogy én néha bele kukkantok az e-mailekbe. Ha megbeszélem vele, akkor óvatosabb lesz és ennyi. Én már nem nagyon tudok benne megbízni. 3 napja beszéltem vele és ugyanúgy 1 újjal nem nyúlt hozzám. Szerintem nem normális, hogy 3 hónapig nem szexelünk, és akkor azt mondja, hogy azt hitte, hogy nem lehet, amikor mondom, hogy lehet, akkor sem változik semmi.

Vagy tényleg csak túl lihegem a terhesség miatti érzékenységem miatt.

2010. okt. 8. 14:06
 7/20 anonim ***** válasza:

Hát ha a beszélgetésetek után levédi az e-mailjeit akkor az felér egy vallomással,hiába mond mást...

Szerintem ne hagyd annyiban,és nem liheged túl,Inkább feküdjön melléd és becézgesse a babátokat Bébikének a pocakodban....ha ennyire ráér....

2010. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz este a szexben! nem kell tőle engedélyt kérni,megbeszélni vele, csak kapd el...ha úgy is eltaszít akkor vmi komoly baj lehet!

Másokkal is közvetlen stílusú ? mert akkor nincs min meglepődni, ha viszont másokkal egyáltalán nem akkor az sokat elárul...beszélj vele !

2010. okt. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy ilyen stílusban irogatnak egymásnak, lehet, hogy nem is történt még semmi. Lehet, túl naív vagyok, de benne van a pakliban, hogy feleslegesen aggódsz. De az is meg lehet, hogy van köztük valami. persze, az utóbbinak nagyobb a valószínűsége. Elhiszem, hogy 1 gyerekkel terhesen nagyobb gondod is akad annál, hogy nyomozósdit játszál, de ha téged bánt, akkor érdemes utánanézni. A férjed tuti letagad mindent, hiába kérdezel rá. Kipuhatolja, meglátja, mennyit tudsz és le fogja tagadni. Ha megtudja, hogy nézed a gépét, akkor óvatosabb lesz, ebben igazad van.

Nagyon rossz helyzet... De szerintem addig ne hagyd ott, amíg nem tudod az igazat. Jah, és rúgasd ki a csajt minél előbb majd!

2010. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlo cipöben jártam mint te.Az én páromnak irogatot egy 20éves munkatársa(párom 32,én 28).Mikor észrevettem(véletlenül)én rákérdeztem,hogy mégis miért irogat neki a csaj és miért nem tudják megbeszélni a dolgokat a melohelyen.Ő elmondta,nem egyszer hogy eszébe sincs a családját kockáztatni egy futo kapcsolatért.Nálunk sincs sex már több honapja 26hetes vagyok és van egy 28honapos kislányunk.Miota beszéltem vele nincs levelezés.Hozzá teszem mindig idöben haza ér és nincs semmi gyanus a viselkedésében.Én már elhiszem neki hogy csak haverok a lánnyal.Probálj leülni vele,mond meg neki,hogy elolvastad az emailjét és nem tetszik amit láttál.Ha szeret és tényleg nincs semmi köztük akkor nem fog kiakadni és megtudjátok beszélni a dolgokat.Sok sikert.
2010. okt. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!