Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak elhagyjam vagy...

Mit csináljak elhagyjam vagy várjak még?

Figyelt kérdés
Pár napom van a kiírt időpontig,és az apuka sokat hagy egyedül estére,éjszakára,sőt van ugy hogy nem alszik itthon(áll.haverjánál) Mostanra már nagyon kivagyok.Elmenjek a szüleimhez,ahol egy kicsit szegényesebb az élet,vagy várjak míg megszületik?Teljesen tanácstalan vagyok.
2009. máj. 27. 20:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Párod mit mond, hogy miért nincs veled többet? Beszéltetek már ezekről, amiket leírtál?
2009. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hihetetlenül hangzik,de nem lehet vele.Én zokogok hogy ne menjen el már megint,ő meg csak annyit mond hogy hagyjál már és már itthon sincs.Szerintem van valakije,de ez annyira fáj
2009. máj. 27. 20:55
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

én elhagynám.... az biztos!!ha Őt nem érdekled te se áldozd fel magad... akkor sem fog segíteni ha megszületik a baba....sőőt...

otthon meg lenne segítséged.

2009. máj. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne várj tovább. Lehet hogy keményen hangzik, de ha most nincs veled, amikor a legnagyobb szükséged van rá, nem érdemel meg se téged, sem a babát. Hidd el, a kicsi vigaszod lesz. De amúgy eddig is ilyen volt, vagy csak most?
2009. máj. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el a szüleidhez. Neked most nyugalomra és pihenésre van szükséged. Gyűjtsd az erőd a szülésre meg az utána levő hetekre. Ne várj arra, hogy megszülessen a baba, mert az első hetek nehezek és jó, ha van egy kis segítséged. Kitartás és fel a fejjel! A babának nyugalomra és kiegyensúlyozott anyukára van szüksége. Így fogja magát biztonságban érezni. Sok boldogságot neked.
2009. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kicsit furcsa a stílusa,de ezt álmomban sem mertem volna gondolni,hogy mindenórásan igy magamra hagy:(
2009. máj. 27. 21:01
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor derül ki igazán,h ki milyen!Én biztos,h nem várnék 1 percet sem.Gondolom anyudéknál is megvan mindenetek(még ha kicsit szegényesebb is),és maradhatsz is a jövőben(mert így értetted,h elmenj-e,ugye?)Sokszor a pénznél többet ér a szeretet,és a nyugalom.Ez az ember nem érdemel meg egy családot!
2009. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nehéz döntést hozni,de akármennyire fáj ez igy nem mehet tovább,ugye? Én azt hittem az apukák ilyenkor majd kiugranak a bőrükből,mikor a párjuk napokon belül(vagy akár ma) megszüli a gyermekét,de sajnos nekem nem ez a fajta jutott.Elgondolkodom h mi lehet ennél fontosabb.
2009. máj. 27. 21:11
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

Férjed vagy élettársad? Mióta? Miért vállaltatok babát?

Ezek kulcskérdések szerintem.

Én hasonló helyzetben ugyan nem voltam, de az a véleményem, hogy első lépésként higgadtan és nagyon komolyan el kell vele beszélgetni egy alkalmas pillanatban. Ha úgy érzed, közöld vele tényszerűen (!), hogy szerinted van valakije és tiszteljen meg azzal, hogy nem néz hülyének.

Ha ezek után sem alakulnak jól a dolgok, akkor fontold meg a következő lépésedet, de az szerintem nem megoldás, pláne elsőre, hogy felrúgsz csapot-papot.

Ezzel csak elvadítod a helyzetet és szerintem ezt megoldani kellene, akármi is lesz a vége.

2009. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%

Kedves utolsó. Először is, írta hogy nem tud a párjával beszélni. Másodszor, ha nem voltál még ilyen helyzetben, honnan veszed, hogy az a legjobb megoldás, ha otthon marad?


Kedves kérdező! Terhesség alatt is ilyen volt, vagy csak most? Nem lehet, hogy beijed az apaságtól, és próbálja kiélni magát az utolsó percben?

2009. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!