Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak elhagyjam vagy...

Mit csináljak elhagyjam vagy várjak még?

Figyelt kérdés
Pár napom van a kiírt időpontig,és az apuka sokat hagy egyedül estére,éjszakára,sőt van ugy hogy nem alszik itthon(áll.haverjánál) Mostanra már nagyon kivagyok.Elmenjek a szüleimhez,ahol egy kicsit szegényesebb az élet,vagy várjak míg megszületik?Teljesen tanácstalan vagyok.
2009. máj. 27. 20:52
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

21:11-nek: 4 éve vagyunk együtt,és közösen szerettük volna ezt a babát.Nem vagyun összeházasodva.

Hidd el nekem hogy nem lehet vele beszélni.

Nagyon sokszor megbánt azzal is hogy hogy nézek ki,mint egy elefánt...stb nagyon megváltozott.Én nem akarok felrúgni mindent,de már megalázonak érzem amit csinál az örökös bulizásaival,meg eltűnéseivel.

2009. máj. 27. 21:18
 12/16 A kérdező kommentje:

21:18-as: Már ez is megfordult a fejemben,ezert sem tudom hogy megvárjam-e amig megszületik?

De ezek akkor sem mentségek.Szerintem a legtöbb joérzésű férfinak nem lenne szive magára hagyni állandoan a párját.Nagyon sok mindenért nem szóltam...de ez már nekem is sok.

Pl. vasárnaponként azert nem csinálunk semmit(fagyizás...stb)mert ő előző este bulizott és fáradt..

2009. máj. 27. 21:21
 13/16 anonim ***** válasza:
52%
21:18-as vagyok. És nem lennem megoldható, hogy anyukád vagy valaki odaköltözzön addig, míg meg nem születik a pici? És akkor meglátnád, miként reagál a kismanó érkezésére. Ezt már a kórházban úgy is látod. És ha nem változik meg, egyenest mehettek a picurkával együtt a szüleidhez a kórházból.
2009. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Velem is hasonló volt,a párom elment napokra, nem törődött velem,végül úgy hozta a sors,hogy nem élünk együtt és én nevelem az 5 hónapos babánkat!

Áttudom érzeni a helyzetedet:(

Ha gondolod írj privit szívesen meghallgatlak!

2009. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ne várj tovább! Költözz el anyukádhoz! A szülés után szükséged lesz segítségre, szeretetre, és biztonságra.

Gondolom megerősítést szeretnél, hogy nem normális a párod viselkedése. Valóban nem így viselkedik egy babát váró kispapa. Aki szereti a párját "vígasztalja", hogy nem néz ki elefántnak, sőt még gyönyörűnek látja, és ezt el is mondja min. naponta egyszer. Aki várja a babát, az még dolgozni sem szívesen megy az utolsó napokban, mert izgul hogy mikor kell indulni a szülni!

Minél hamarabb menj a süleidhez! Ha mégis szretne a párod, akkor érted fog menni.

2009. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ha komoly dolgokról nem lehet vele beszélni,mert fontosabbak a barátai,én biztos csomagolnék.Hátha akkor elgondolkozik,de ha nem,akkor meg pláne jó döntés volt elköltözni.Neked most a legfontosabb a pihenés,és a nyugott körülmény.Én is azt javaslom,hogy költözz a szüleidhez egyenlőre.Aztán majd kiderűl,hogy mi van,de hidd el szükséged lesz valakire,akire számíthatsz amikor otthon leszel a picivel.
2009. máj. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!