Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mit tegyek,...

Szerintetek mit tegyek, elhagyjam?

Figyelt kérdés

A férjem kis főnök egy cégnél, és van egy céges gépe amit itthon használunk, így bele látok az e-mailébe. Olyan stílusba írogat az egyik kolléganőjével, hogy bébizik egymást, apuzza a csajszi, puszit ír a levél végére stb.

Elég furcsa nekem. Amit még tudni kell, hogy kb. 3 hónapja nem szexeltünk. Erre rá kérdeztem, hogy mi a baj, már nem kíván, ő azt mondta, hogy azt hitte, hogy nem szabad, mert terhes vagyok, de az előző gyermekünknél ilyen gondunk nem volt.

Terhesen + 1 gyerekkel elhagyjam? Annyira szarul esik nekem ez az egész, ha rákérdeznék tagadná az egészet, tuti, tanácsokat szeretnék, hogy mit tegyek.


2010. okt. 8. 13:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy jó haverok és azért apucizza a csaj h már 2. baba jön ?? azért szólj rá h ne bébizze és jó lenne ha szexelne veled!
2010. okt. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mennyire jó haverok, de egy irodában vannak. Azt tudom, hogy én ellenkező esetben nem engedném, és nem is szoktam engedni, hogy engem becézzenek, ha férjezett vagyok. Nem közvetlen másokkal egyáltalán.

Na mindegy, leülök vele beszélgetni, de ez nekem annyira rosszul esett, hogy tuti megkérem költözzön el egy időre, aztán, ha fontosak vagyunk neki, akkor majd egy kicsit elgondolkodik azon, hogy tisztelni, szeretni kell a feleségét családját, ha tőlünk ezt kapja. Ha e-mailen ilyen beszélgetések folynak, mi lehet élőben, főleg, amikor kettesben vannak. El sem tudom képzelni.

2010. okt. 8. 14:52
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom :( remélem jóra foldúl minden...azért meséld el mi volt, hogy alakult a dolog. Kívánom hogy semmi gáz ne legyen és csak valami félre értés legyen!!!!!!!!!!!


Hány hetes terhes vagy? Minden jót Nektek!

2010. okt. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy rosszul esik, nekem is biztos rosszul esne, de csak a levelek miatt nem kérném meg, hogy költözzön el. Én mondjuk abszolút nem vagyok az a féltékeny típus, feltétel nélkül megbízom a páromban, amíg nem ad okot az ellenkezőjére. Az én férjem is közvetlen másokkal, könnyen ismerkedik férfiakkal, nőkkel egyaránt, de tudom, hogy nem csalna meg, és nem is kutakodok utána. Mi lenne, ha megpróbálnád "újra" elcsábítani a férjedet? Egyik este várd valami finom vacsival, gyertyákkal, szexi ruciban. És amennyire a lehetőségek engedik, a kislányotokat vidd át a nagyszülőkhöz, hogy az az este csak rólatok szóljon. És ez a csábítás ne csak egy estére szóljon, ugyanúgy csinosítsd magad, hogy lássa, attól, mert babát vársz, még nő vagy. Majd írd meg, hogy sikerült :)
2010. okt. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Előre leszögezem, hogy nem szeretnék senkit bántani, de azért itt van egy alapkérdés: miért olvasol bele a férjed levelezésébe??? Van olyan, hogy levéltitok. Attól még, hogy két ember együtt él - akár házasságban, akár nem abban - tisztelni kell a másik privát szféráját, és levéltitok pont idetartozik. Az ilyen kutakodásokból lesz sokszor félreértés, majd hiszti, utána pedig komoly konfliktus, amit simán el lehetet volna kerülni, ha nem szimatolsz utána!


Egyet látnunk kell mindnyájunknak, és sajnos el is kell fogadnunk: a férfiak teljesen másképp működnek mint mi. Sokuknak lételeme a flörtölés, de valójában eszük ágában sincs megcsalni a párjukat!


Kívánom, hogy nálad is ez legyen a helyzet, és ne érts félre egyáltalán nem akarlak bántani, csak egy másik szempontból megközelíteni ezt a helyzetet! ;-)

2010. okt. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, semmi sem szent a férfiaknak!

Én innentől kezdve soha nem tudnék megbízni benne. Soha. Én nem tanácsolom, hogy hagyd el, azt meg végképp nem, hogy "udvarolj" neki.

Csak azt írom, amit én tennék: kérdőre vonnám (de okosan), valljon és elhagynám.

Egy életfogytig tartó házasságban soha nem szabadna előfordulnia. Pláne, ha pont ebben az időszakban nem bír magával kedves apuka, akkor később mi lesz...

Tudom, hogy könnyű kijelenteni, de én nem maradnék vele. Nyilván engem már ért annyi csalódás, hogy nagyon hamar meg tudom húzni a határt a becsületesség és tisztesség kérdésében.

2010. okt. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

16:16 vagyok

Én viszont úgy gondolom, hogy normális esetben nem lehetnek titkaink egymás előtt. Ott kezdődnek a gondok.

Engem nem zavar, ha látja a férjem, hogy mit csinálok, mit írok stb. Teljesen természetes.

Az bezzeg jó, ha eléjük rakjuk a meleg vacsorát... és sorolhatnám. Tényleg, fene a jódolgukat,hogy ennyire ráérnek...

Arról nem is beszélve, hogy házasságok elvileg egy életre köttetnek, s ha ez így van, akkor azt szoktam mondani, hogy bármikor adódhat olyan helyzet, amikor már elnézést idős korában nekem, neked, nekünk kell kitörölni a fenekét drága urunknak.

Ja, vagy fordítva, akkor többnyire lelépnének...?!

Legyen tisztesség!

2010. okt. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
15:56-os vagyok. Egyetértek azzal a válasszal, hogy nem szabad beleolvasni a levelekbe. Nekem is nagyon sok alkalom van mikor simán beleolvashatnék a telefonjába, mindenhova tudom a jelszavát, de még akkor se szeretek belépni a levelezésébe, ha Ő kér meg, hogy küldjek el helyette egy mailt. Bízni kell benne. Lehet, hogy tényleg semmi alapja nincs. Nem ismerjük a többi részletet, pl., hogy időben jár-e haza, a szexen kívül másban is megváltozott-e a viselkedése. Ezeket mind figyelembe kell venni. Azzal a válasszal viszont egyáltalán nem értek egyet, hogy nem kell Neki "udvarolni". Igenis kell. Mert nem csak addig kell tetszeni Neki, és törnünk magunkat a kapcsolatért, amíg el nem vesz feleségül. Megszerezni könnyű valakit, de meg is kell tartani, ami már komoly munka... Remélem megfogadod a tanácsomat, és nem hagyod el egyből.
2010. okt. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok válaszokat.Megbeszéltem mindent a férjemmel, elmondtam Neki, hogy ez menyire rosszul esik Nekem, hogy ilyen stílusban leveleznek, ez lehet, hogy másnál megengedett, de nem nálam. Elismerte, hogy igazam van és ők csak viccelődni szoktak, de befejezi és nem akar engem ezzel megbántani. Megkért, hogy bízzak benne, ő soha nem csalt meg, és nem is fog. Hiszek neki :)

Egyébként, sokat teszek azért, hogy jól nézzek ki, egyáltalán nem hagytam el magam, még a játszótérre is rendbe hozom magam. A hódítással kapcsolatban meg vissza fele is kell, hogy működjön, mert ha ő nem lép semmit, akkor én sem. Sajnos én ilyen vagyok. Még 1x köszi a válaszokat, pocsék délutánom volt, szét sírtam magam, de annál édesebb lesz a békülés ;)

2010. okt. 8. 21:41
 20/20 anonim ***** válasza:
Örülök hogy rendeződött a dolog :) Minden jót Nektek!
2010. okt. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!