Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hogy oldjam meg?...

Szerintetek hogy oldjam meg? Szakítás, vagy tűrjek? Többi lenn

Figyelt kérdés

31hetes kismama vagyok.Apukával csak kicsi születése után tudunk összeköltözni, de a lényeg tegnap beszéltünk este fél9kor, hozzá teszem egész nap veszekedtünk telón, tudta hogy egész nap e miatt bőgtem...Mondta hogy most dolga van, majd később hív, feküdtem az ágyba sírtam, nem hívott, ugy hajnali 1ig próbáltam elérni, nem vette fel, nem hívott vissza...

Reggel sem hívott, reggel negyed 10kor hívott fel először, ahol még ő volt felháborodva hogy én milyen bunkó voltam tegnap, és ordított a telefonba hogy én ne sírjak... szerintem elment bulizni, pedig előtte 2nappal beszéltük meg hogy nekem rosszul esne hogyha elmenne...

Csak nem akarja bevallani, most mit csináljak, kikészítem ezen magam, ami a picinek sem tesz jót.

Ha elhagyom szüleim segítenek mindenben, de szeretem, és szeretném ha a kicsi fiunk apával nőne fel..

Mit tegyek??Nem bírom már tovább.

És mért most csinálja ezt???Eddig olyan normális, kedves, megértő volt????


2010. nov. 6. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát valószínű tényleg szórakozni volt, sajnos. És mint tudjuk a legjobb védekezés a támadás! Ezért ordít ő, mert tudja hogy vaj van a füle mögött.

Hogy miért csinálja?! Bepánikolt! Nemsokára lesz egy gyereke, összeköltöztök, minden megváltozik. Megijedt!

De ha azt mondod, hogy régen normális volt, megbízható, akkor szerintem várd meg az összeköltözést, és meglátod tudtok-e együtt élni mint egy család. Lehet, hogy rájön, hogy nem is olyan rossz ha felelősségteljesen kell élnie! De ha akkor is hazudozik, szórakozik, kicsapong, akkor szakíts vele!

Próbáld nyugodtan kibírni már ezt a pár hetet, és reméljük, hogy ez csak pillanatnyi "elmezevar" nála!

Szép napot!

2010. nov. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Most is felhív, közli hogy ő idejön, mert őt nem érdekli hogy én mit akarok, holott ha idejön csak veszekedés lesz, és ezt ő is tuja.

Az nem érdekes hogy rám nincs tekintettel, de az sem érdekli hogy ezzel a picinek is árthat??!

És mondtam neki hogy hagyjuk egymást megnyugodni, addig ne jöjjön, mert csak rosszabb lesz.

Erre közölte hogy ezt mért nem 1hónapos terhesen mondtam, mikor még el lehetett volna vetetni, így könnyen beszélek.

Most akkor a babát sem akarja???Nem értem már őt

2010. nov. 6. 10:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nehéz ügy. Ő nem érzi azt a kis babát úgy mint te, nála ez a kötődés csak a születése után fog teljesen kialakulni. (jobb esetben)Én veled ellentétben mindig küldöm a barátokkal szórakozni. Annyi kikötésem van csak hogy ne részegen és túl későn jöjjön haza (tudja h aggódós vagyok)Megbeszéltem vele h szükségem lesz a segítségére, így (legalábbis az elején)nem nagyon fognak beleférni a bulik és a haverok. Eddig úgy néz ki h megértette. Tudom nehéz de biztosan csak be van sz@rva, próbálj meg egy kicsit türelmesebb lenni vele. Úgy látszik Ő bonyolultabb eset, próbáld meg meggyőzni arról h milyen jó apukája lesz a kisfiának. Mi mindenre megtudja majd tanítani amit csak ő tőle senki mástól.
2010. nov. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A válaszokat nem ovastam teljesen végig, de egy mondatod megütötte a fülem.. amivel énis igyvoltam.. és rájöttem arra hogy...(ezt irtad--->és szeretném ha a kicsi fiunk apával nőne fel.. ) én pedig erre---> igen énis ezt akartam, de ilyen apával egy elmebeteg idegbeteg nem törödöm barommal, ahelyett h téged segitene bulizik. az enyém is ezt csinálta ott is hagytam azóta van egy másik aki nem a vérszerinti apja és még a meg sme született fiamat is ugy várja hogy koolyan mondom öröm nézni. ez a férfi megérdemli a gyereket.. de a vérszerinti apja .. ha nem büntetnék az emberölést már megöltem volna viccen kivül. ILYEN APÁT NE AKARJ A GYEREKEDNEK...
2010. nov. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nem baj, ha apuka elmegy bulizni, főleg, ha még együtt sem éltek. Neked ez miért eseik rosszul? Azért, mert te nem mész? Te miért nem mész barátnőkkel valahova?

Én terhesen is mentem a férjemmel szórakozni, mióta megszületett a lányom, nem voltam sehol, már 10 hónapja. De nem várom el, hogy apa is itthon üljön, ennek semmi értelme. Ha csak ennyi a baj, szerintem hagyd, nyugodtan szórakozzon, később úgysem lesz rá ideje.

Persze ha más gond van, akkor azt próbáljátok megbeszélni, a sok veszekedés egyikőtöknek sem tesz jót.

2010. nov. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az utolsóval is egyetértek, meg veled is.

ő most kezd bepánikolni, hogy meg kell komolyodnia, APA lesz. elmegy bulizni, érezni akarja, hogy még sfatal pasi. ezen ne akadj ki.

viszont az gáz, hogy ezt elsumákolja, legyen gerince bevallani.

de valószínűleg azért titkolja, mert te otthonulésének örülnél.

ne legyél önző, attól, hogy te otthon malmozol, ő még eljárhat, ha nem csajozik, nem? és igen, te is menj el a csajokkal! én még 38 hetesen is voltam a baresznőkkel teázni.

2010. nov. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy én vagyok hülye, de ha férjem terhesen ordibálna velem......biztos nem tűrném. Amúgy sem. Hol martad a tisztelet???

Meg egyáltalán emlegeti az abortuszt, amikor ott a pocidban a kisfia....szánalmas....

Na, ilyen embernek nem szabad szülni!!!!

2010. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

utolsó: erröl beszéltem.. h eleve olyan dolgokat csinál ami alap h nem megengedhető..

és akkor még jönnek a tööbbiek h ha nem élnek együtt meget bulizni pfpfpfpf na neeeeem

2010. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy valaki egyetért velem.

Amúgy, hogy félreértés ne essék, nem vagyok híve családok szétválasztásának, csak úgy érzem, hogy manapság átgondolatlanul, felelőtlenül vágnak bele a gyermekvállalásba nagyon sokan.Majd felszáll az a bizonyos rózsaszín felhő és megjelenik párunk már nem is olyan kedves oldala....

A másik, amikor ráerőltetjük a babavállalást a kedvesre, majd csodálkozunk miért viselkedik furán....

2010. nov. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Azt szeretném elmondani hogy bulizni azért nem engedem" mert ő sem engem sehová, persze most nem bulizni gondolom, de én nem nagyon mehetek a barátnőimmel pl vásárolni, vagy teázgatni vagy akárhová....Mert szerinte terhesen nem szép dolog, nah ha ő így akkor az sem szép hogy ő akar menni...

Ennek az az oka, hogy nem enged hogy féltékeny, pedig nem adok rá okot.

Kiderült hogy a rokonaival ivott pár pohárral, és azért nem lehetett elérni mert nem akart veszekedni, szóval nem volt bulizni.

Idő közben kocsival mentem volna szüleimmel, és történt egy baleset, ütköztünk egy másik kocsival szerencsére semmi sérülés nem történt...

Felhívtam rögtön jött, ez most összehozott minket, mert megijedt nagyon.

Megegyeztünk hogy utoljára megpróbáljuk, és ha nem működik szétmegyünk.Bocsánatot kért a kiabálásért, és ahogy viselkedett, azóta kedves és aranyos velem, remélem ez így is marad.

Külön bocsánatot kért hogy megemlítette az abortuszt, hirtelen felindulásból mondta...Majd meglátjuk hogy alakul.

2010. nov. 7. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!