Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28hetes vagyok. A fiam szombat...

28hetes vagyok. A fiam szombat óta hol jobban/kevésbé lázas, és nagyon bújik. Hogy oldjam meg, hogy én ne legyek beteg, és a derekam, méhszájam se bánja?

Figyelt kérdés
Már 3100 a éhszáj,és kapar a torkom is.nem a megfázástól félek,bár nem szívesen lennék beteg.Csak nagyon igényli a kézben levést a 16hónapos gyerkőc a maga közel 12kilójával.
2010. márc. 1. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a saját tapasztalatomból indulok ki, sajnos el fogod kapni. Én 29 hetes voltam mikor átestem egy ilyenen, pontosan a nagyfiam miatt.

Meghülés elleni tea (de arra figyelj van egyféle amiben málnalevél van, azt még ne idd). Azt hiszem nekem a naturlandos vált be, amiben a feketeribizli van. Homeos bogyók (oscillococcinum), sok méz, rengeteg C vitamin (ha lehet grapefruit, mert fertőtlenítő hatása is van), és ha lázasodsz vagy bármi picit is komolyabb baj van a torokkaparáson kívül irány az orvos.


Jobbulást mindkettőtöknek!

2010. márc. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah és a kézben levés, emelgetned nem kellene. Ültesd az öledbe, vagy feküdj mellé, én azt csináltam.
2010. márc. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az ölemben ül,vagy fekszik.csak ugye oda is meg kell emelni.eddig szerencsére én nem vagyok lázas,de állandóan rám köhög.
2010. márc. 1. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!