Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tűrjek még vagy lépjek? Fontos.

Tűrjek még vagy lépjek? Fontos.

Figyelt kérdés

van egy 2 éves lányunk 10éve vagyunk együtt kb 4 éve élünk együtt a fővárosban dolgoztunk mindketten . sajnos a férjem elvesztette a munkahelyét igy haza kerültünk vidékre mid végig egész kapcsolatunk alatt a párom a szülei befolyása alatt állt mindig ugy alakultak a dolgok hogy nekik legen igazuk. először a anyósomékhoz mentünk lakni én gyeden voltam a kicsivel 80000körül kaptam párom nem dolgozott . 28000ot kapott. párom szülei apja 100000 anyja 28000at kb. én havonta letettem az asztalra fizetésünket pár forintot vettem ki személyes kiadásra. nem voltam jó anyóséknak bár sose szerettek... igy haza mentem anyumhoz..férjem nem jött illetve jött 1 hétig majd szülei befolyására haza ment a 2 hét alatt felvetette velem egy személyi kölcsönt amit utána én fizettem ..hogy majd megy dolgozni és kell neki a pénz és uj életet kezdünk.én vártam hittem neki persze munkából sz..r se volt..eljárt dolgozni 1 hónapig nem fizette ki a vállalkozó és kész..ő otthon lakott továbbra is én a szüleimnél.nem adott egy ft sem hogy nevelejem a gyereket mindvégig egyedül voltam vele még mikor kértem gyógyszerre is azt mondták a szülei nincs pedig volt nekik..meghalt az apukája sajnos.. igy az anyja elment ottmaradt ház ..amin van 10 milla hitel..meg sok közüzemű.. és akkor visszamentem a férjemhez.. jelenleg ott tartunk hogy anyós elment Angliába férjhez:-)mi itt lakunk ebben házban amit a bank bármely percben elárverezhet nekem lejárt a gyedem gyesen vagyok.. itt állunk szinte egy forint nélkül hónapról hónapra anyós segit ki minket a sza....ból..mert a párom nem képes dolgozni azt mondj nem dolgozik 150000 ft ért pedig ha dolgozna én is visszamennék meg lehetne élni.most van is egy kis pénzünk egy kis lakásra ami saját lenne..nem ő nem akar dolgozni EL AKAR MENNI AGLIÁBA AU ANYAJ után hogy majd ott dolgozik.. jelzem nyelvet nem tudja szakmája nincs csak kamionsofőr..albérlet nagyon drága én meg nem tudok egy fedél alatt lakni az anyjával..ismerem milyen én meg ugy ki vagyok merülve idegileg hogy nem birnám elviselni a szurkálódásokat.föleg hogy ő ad szinte gyerek szájába kenyeret és ruházz ő lenne nagy úr a minden és utál engem ..szurkálna piszkálna..mit csináljak menjek ki vele..vagy hagyjam el..???jelzem sosem volt egy jó kapcsolat mindig ezt csinálta nem akart dolgozni mindig a dolgok könnyebb oldalát nézte.azért is kellett haz jönni bp ről mert nem fogadta el a kináljkozó munkákat.

már nem birok kikészültem méár gyerekkel sem tudok értelmesen bánni...utánna meg sirok órákig hogy ur istene megint hogy viselkedtem vel..nem bántom ....csak néha mikor szakad a cérna kiabálok..


2011. okt. 19. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Már nagy a kislányotok. Ha ennyire gáz, és már nem is szeretitek egymást ,akkor nem azt mondom, h váljatok el rögtön, de menjetek külön egy kis időre, hadd eméssze mindenki, hogy most mi is van tulajdonképpen. Hátha észbekap, hogy úristen!!!


Add a kislányodat bölcsibe (már elég nagy hozzá), ha felveszik, menj vissza dolgozni, a férjedet meg egy ideig iktasd ki az életedből (nem a gyerekéből).

2011. okt. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a gyermekkel külön mennék. Ennek így semmi értelme. A párod dolgozhatna, ha akarna... Te tartanád el őt is, szerintem élete végéig, mert változni már nem fog.

Menjen csak anyucihoz, titeket nem érdemel meg!

2011. okt. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy szeretem és szerintem ő is..ugy is jönne hogy megváltozik igy ugy .. vagy elmegyek örökre és a gyereket sem engedem hogy lássa ha igen akkor is csak törvényi keretek közt.vagy próbálkozok még.
2011. okt. 19. 15:44
 4/6 anonim ***** válasza:

költözz haza anyudékhoz pár hónapra és mond meg neki h akkor vagy hajlandó vele lakni megint ha lesz rendes munkája és felelősséggel viseltet irántatok


adj neki egy időpontot h ha addig nem lesz kézzel fogható eredmény akkor szelávi

megy a válásos papír és ennyi is volt


ami saját pénz van azt tedd el úgy h ö ne tudjon hozzá nyúlni

mond h az az összeg a gyerek jövője


ilyen pasikkal csak úgy lehet bánni ha a sarkadra állsz és keményen megmondod neki h ezt kell csinálnia vagy .....

és ha sikerül akkor nem szabad többet engedni neki keményen fogni kell

pont úgy mint az anyósod (sajna de lehet h ez kell neki)

ha szeret és fontos vagy neki akkor lépni fog

ha nem akkor sumákol


és ne hidd el amit mond minden szavára adjon bizonyosságot vagyis pl ha lesz munkája akkor pl bankszámla kivonat h tényleg utalják e a pénzt vagy fizu papír stb....

fizeti e a számlákat amíg egyedül élt

2011. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van az a mondás, hogy kutyából nem lesz szalonna. Ez így is van. Általában a notórius munkakerülő sosem lesz dolgos, és mindig csak az ígéretek maradnak. Most még fiatal vagy, a gyerek is kicsi, találnál magadnak biztosabb hozzád illő párt. De neked kell döntened, ez a te életed!
2011. okt. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menjen a férjed előre ANgliába, addig Te elvagy Anyudnál és ha tényleg dolgozik és keres, akkor utána mész. Akkor már anyósod se piszkálhat (amit nem szabad hagyni egyébként), hogy ő tart el. Te is elhelyezkedhetsz kint, ha nem is tudod annyira a nyelvet, talán takarítást vagy valamit találhatsz és elindultok kifelé a bajból. Ha viszont kimegy a férjed de nem dolgozik vagy nem jól bánik a pénzzel, akkor nem mész utána, maradsz anyudnál, gyereket oviba adod és elmész dolgozni. Én ilyesmit csinálnék. A semmire nem mehetsz ki a gyerekkel.
2011. okt. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!