Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem szeretnék anya lenni! Mit...

Nem szeretnék anya lenni! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
18éves vagyok és úgy képzelem az életem h sosem szeretnék gyereket. Nem tudom igazán mi oka lehet, talán félek az anyaságtól, a szüléstől, a csalódásoktól, a beteg gyerekektől, a lekötöttségtől... Erről mi a véleményetek?
2011. febr. 11. 13:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én még 35 évesen sem akartam, nem is volt kinek, jól el voltam, sokat dolgoztam jól kerestem, most 39 vagyok, nyáron volt az esküvőm, és 3 hónapos terhes vagyok.

Szóval ez attól is függ milyen pasival hoz össze az élet, akinek jó gyerek nélkül is, akkor lehet hogy nem fogsz szülni, de ha olyan lesz mint az én férjem, akkor megváltozhat a véleményed.

2011. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%

13:51-es

nekem az a furcsa, ha valaki 18 évesen gyreket akar.

2011. febr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%

Kb. 10 éves korom óta nem akarok gyereket, hülyén hangzik biztos, de azóta érzem, hogy blöe.

21 vagyok, és nem változott a véleményem, csak egyre jobban idegenkedem a témától, és felfordul tőle a gyomrom.

(bocs, akit ez sért)

2011. febr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
33%
Bocsi, én nem akartalak megsérteni. De ez tényleg magán ügy, most írják neked többen, hogy ez változni. És ha nem? Akkor is a te dolgod nem az övék vagy a miénk. Ha te mindent megteszel azért, hogy soha ne legyen senkid, jogod van hozzá. Csak bátran, mert sokan nem nézik ezt majd jó szemmel a jövőben. Bár hátha változik addigra a világ.
2011. febr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Azóta van gyerek?
2020. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!