Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen "nőről", aki ráadás "anya"?

Figyelt kérdés
Én 30 éves voltam, ő 16, buliba találkoztunk, rám mászott, én pedig kicsit ittas állapotban nem is kérdeztem a korát (többnek nézett ki). Miután megvolt a dolog, elkértem a telefonszámát, ő is az enyém. 2 hónapig nem is kerestem, utána gondoltam felhívom, hogy mi a helyzet? Akkor mondta el, hogy 16 éves és terhes. Odaköltözött hozzánk (a keresztanyámmal élek). Én dolgoztam, heti 1-2 x jártam haza (messzebbi meló), a keresztanyám mindent megcsinált helyette, semmi dolga nem volt, evett, ivott, fürdött, feküdt, stb. Aztán megszületett a kisfiúnk! Le se sz*rta a fejét, én és a keresztanyám neveltük, míg ő csak üvöltött a csecsemővel és babakocsiba volt egésznap, ha az anyja vigyázott rá. Kb. 1 hónapja közölte, hogy ő még nem élt, elmegy bulizni. Elment, ott megdugatta magát egy sráccal, hazajött, kiverte a hisztit, hogy adjak neki pénzt, mert ő még tovább akar bulizni (Ebbe a 2 évbe mellesleg egy forintot nem adott haza, a gyerekre is keresztanyám meg én költöttünk), én mondtam, hogy nem járkál, ott a 2 éves kisfiúnk, ő fogta magát beült a kocsiba és elment egy olyan házba ahol se víz, se ablak, se áram nincs, 1 éjszaka ott volt (gyereket nem adtam oda neki), majd másnap hívott, hogy menyjek el érte, haza akar jönni fürdeni és enni. Keresztanyám megmondta neki, hogy maradjon ott, ahol eddig volt. Most aláírta, hogy lemond a gyerekről,mert nem érdekli. Én összevagyok törve, hülye barom voltam. Itt a 2 éves kisfiam és nem érdekli. Aztmondta, hogy ő nem fog gyerektartást fizetni,mert olyan szinten nem érdekli ez a mocsok (ezt mondta a saját gyerekére), hogy fizetni se fog utána. Mit gondoltok erről az emberről? És mit tudnék tenni vele?
2010. júl. 10. 16:17
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

"...hogy 16 éves és terhes..."

ezt elírtam, 16 éves és 8 hetes terhes.

A korát is csak ekkor mondta el, hogy milyen fiatal.

2010. júl. 10. 16:19
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Na ezért nem kell a fiatal lányokat bíztatni hogy jaj de jó anyák lesznek...

Szerintem ne tegyél semmit, hozzá se engedd a gyereket és keress egy igazi szerelmet.

2010. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy kissé letaglózott a történet. Ez borzalmas. Nem értem, akkor miért vállalta be egyáltalán a gyereket? (Persze tudom hogy egyes emberek elítélik azt.)

Nincs neki családja? Szülei? Ők mit szóltak a dologhoz.

És nagyon jól tetted, hogy az anyát idézőjelbe tetted. Egy ilyen ember nem anya.

De az is elképzelhető, hogy évek múlva megbánja a dolgot, aztán majd elkezd követelőzni. Ne hagyd magad. Semmi köze nincs a gyerekhez.

2010. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
76%
Fiatal, éretlen és tapasztalatlan. Bár arra, hogy egy nő elhagyja a saját gyermekét, nincs mentség azt hiszem...
2010. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
30 vagy ,mit vártál egy gyerektől?
2010. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
32 vagyok. Van neki családja, de le se sz*rták a fejét... Én szeretem a fiam, ő a mindenem, ha akarná se tudná tőlem elvenni, de szánom, hogy egy ilyen ember volt a párom majdnem 3 évig.
2010. júl. 10. 16:29
 7/19 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a tiéd a gyerek?
2010. júl. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ohh, van remény! Vannak még gyerekszerető, érett férfiak a világon :)

Amúgy szerintem is próbálj végre egy hozzád való társat keresni. Az anyukán meg igyekezz behajtani a bírósággal a gyerektartást. Legalább ilyen téren érezze, hogy amit tett, annak súlya van.

2010. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
24%

Figyelj! Nekem RÓLAD VAN MEG A VÉLEMÉNYEM!Képes vagy lefeküdni fűvel-fával, gyerekekkel! Ne haragudj, lehetséges, hogy a kislány egy lelki sérült, mert egy normális tini nem csinál ilyet (pl. szeretethiánya van).

Egy fiatal kis tiniről lehet látni, hogy fiatal!

Máskor tanulsz belőle, hogy nem fekszel le kislányokkal, főleg nem gumi nélkül. Elég felelőtlen vagy.

Elsősorban te vagy a felnőtt!!! Te gondoskodj a gyerekről.


A kislányról annyit, hogy valószínű a szülei nem foglalkoztak vele eleget, és ebből lett ez a tragédia. Igen, egy ilyen szétcsúszott kislánynak egy erős támogatás és pszichológus kell, mert előbb-utóbb tönkre fog menni.

2010. júl. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Teljesen mind1 ki a hibás, a gyerek érdekeit kell most már szem előtt tartani... És igenis fizessen az "anyuka"...
2010. júl. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!