Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem szeretnék anya lenni! Mit...

Nem szeretnék anya lenni! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
18éves vagyok és úgy képzelem az életem h sosem szeretnék gyereket. Nem tudom igazán mi oka lehet, talán félek az anyaságtól, a szüléstől, a csalódásoktól, a beteg gyerekektől, a lekötöttségtől... Erről mi a véleményetek?
2011. febr. 11. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
az hogy fiatal vagy meg
2011. febr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, fiatal vagy még. Egyáltalán nem gond ha így gondolod, egyrészt mert változhat is a véleményed pár év múlva, másrészt meg ha még 30 évesen is így gondolod, akkor is a te életed, neked kell eldöntened, hogyan szeretnéd élni.
2011. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Majd késöbb megfog változni, 18 évesen én sem akartam.
2011. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Azt, hogy van olyan ember akinek tényleg nem kell gyerek, de ezt 18 évesen még nem lehet biztosan állítani! Van olyan aki 18 évesen azt mondja nem kell aztán 30 évesen meg egyszerre többet is akar! Várjál még egy kicsit és majd később jelentsd ki, hogy nem kell gyerek!
2011. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez normális,nyugi!Aztán egyszer csak azon kapod majd magad,hogy nagyon szeretnél!Mondjuk 6-10 év múlva :) Amikor majd előbújik az anyai ösztönöd,a félelmek eltörpülnek :)18 évesen én is ezt gondoltam,és most egy két és fél éves és egy 3 hónapos kisfiúk boldog anyukája vagyok(30 felett)
2011. febr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
Mit gondoljak róla? Magánügyed. Én már kicsi koromban tudtam, hogy nekem nem fontos a nagy karrier csak legyen egy munkám, amiből megélhetünk. Nekem csak a család fontos. Lehet azért mert nekem soha nem volt családom. Megkérdezhetném mit gondolsz róla, de ez meg az én magánügyem.
2011. febr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

13:39-es! Képzeld nekem sincs családom és nemis szeretnék.

Többiek: én akarattal azt gondolom hogy nem szeretnék családot és el is akarom érni tudatosan hogy sose legyen. Kb erre gondoltam

2011. febr. 11. 13:46
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
18 évesen én sem akartam gyereket:-))
2011. febr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én sem akartam most mégis van egy babám mert véletlenül mégis hozta a gólya.De ha nem így történt volna akkor továbbra sem szeretnék.Tesó tutira nem lesz.

Úgyhogy ha így érzel akkor tegyél róla hogy ne legyen majd csak akkor ha akarsz.

2011. febr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Egy barátnőm ugyan ilyen volt 18 évesen. Egyáltalán nem akart gyereket, férjet sem. Most meg 24 éves, és menyasszony, és pár éven belül tervezik a babát is.

Az emberek változhatnak. Te is. Én rengeteg dologban nem hasonlítok a 18 éves kori önmagamra.

2011. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!