Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok az Anya taníts...

Mit gondoltok az Anya taníts engem c. könyvről?

Figyelt kérdés
Nekem megvan és próbálom tanítani a fiamat, de nem sok sikerrel. Van amit egyáltalán nem tudok vele megtanítani, pedig minden nap foglalkozom vele.
2009. aug. 13. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem is megvan ez a könyv,úgy kaptam.de a napirendünk annyira változó mostanában,meg elég gyakran vagyunk úton,hogy egyszerűen nem jutok el oda hogy még + ban is taníthassam a könyvből.egy két dolgot,ami magamtól is eszembe jutott(pl ez elment vadászni;kerekecske dombocska vagy itt van ez,az....a kutya ugat stb)tanítom,mutatom neki.meg igazándiból nem is értem hogy hogy működik ez,hogy egy hétig napi szinten ismételni a dolgokat,vagy minden nap mást tanítani?

te hogy csinálod?

2009. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is megvan ez a könyv és néha én is azt érzem, hogy zseni gyerekeknek lett kitalálva! Én úgy vagyok vele, hogy nem baj ha nem csinálja a leírt dolgokat, de mégis "tudatosan" foglalkoztam vele. Majd, ha érett lesz rá csinálja.
2009. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is megvan a könyv.Nagyon jó pofa.Mondjunk nekünk se minden sikerül,de nem adom fel.Talán akkor lesz jobb ha kicsit nagyobbacska lesz,mert most 8hós.
2009. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is megvettem, még az első hónapban.

Mit ne mondjak, van benne egy csomó olyan "feladat", amit nem tudtunk gyakorolni. Ha egyszerűen nem érdekli a mondóka, éneklés, építés, stb még sorolhatnám.. akkor nem tudok mit tenni.

Ettől a könyvtől függetlenül nagyon ügyes, és tud mindent, amit ennyi idősen tudnia kell.

17 hós, de a mondókázás, éneklés, könyvnézegetés a mai napig nem érdekli. Inkább szerel, rombol, alkot.


Már 10 hós korától nemis használjuk a könyvet, mert felesleges.

2009. aug. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem az én babám a "béna". Napi szinten tanítom neki a tapsolást, integetést stb. de semmi eredmény. Most 7 hónapos. Van amit tud a gyakorlatokból, de azt sem a könyvből tanítottam neki, sőt van olyan amit nem is kellett tanítani. :) :)
2009. aug. 13. 22:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!