Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen "nőről", aki ráadás "anya"?

Figyelt kérdés
Én 30 éves voltam, ő 16, buliba találkoztunk, rám mászott, én pedig kicsit ittas állapotban nem is kérdeztem a korát (többnek nézett ki). Miután megvolt a dolog, elkértem a telefonszámát, ő is az enyém. 2 hónapig nem is kerestem, utána gondoltam felhívom, hogy mi a helyzet? Akkor mondta el, hogy 16 éves és terhes. Odaköltözött hozzánk (a keresztanyámmal élek). Én dolgoztam, heti 1-2 x jártam haza (messzebbi meló), a keresztanyám mindent megcsinált helyette, semmi dolga nem volt, evett, ivott, fürdött, feküdt, stb. Aztán megszületett a kisfiúnk! Le se sz*rta a fejét, én és a keresztanyám neveltük, míg ő csak üvöltött a csecsemővel és babakocsiba volt egésznap, ha az anyja vigyázott rá. Kb. 1 hónapja közölte, hogy ő még nem élt, elmegy bulizni. Elment, ott megdugatta magát egy sráccal, hazajött, kiverte a hisztit, hogy adjak neki pénzt, mert ő még tovább akar bulizni (Ebbe a 2 évbe mellesleg egy forintot nem adott haza, a gyerekre is keresztanyám meg én költöttünk), én mondtam, hogy nem járkál, ott a 2 éves kisfiúnk, ő fogta magát beült a kocsiba és elment egy olyan házba ahol se víz, se ablak, se áram nincs, 1 éjszaka ott volt (gyereket nem adtam oda neki), majd másnap hívott, hogy menyjek el érte, haza akar jönni fürdeni és enni. Keresztanyám megmondta neki, hogy maradjon ott, ahol eddig volt. Most aláírta, hogy lemond a gyerekről,mert nem érdekli. Én összevagyok törve, hülye barom voltam. Itt a 2 éves kisfiam és nem érdekli. Aztmondta, hogy ő nem fog gyerektartást fizetni,mert olyan szinten nem érdekli ez a mocsok (ezt mondta a saját gyerekére), hogy fizetni se fog utána. Mit gondoltok erről az emberről? És mit tudnék tenni vele?
2010. júl. 10. 16:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Na igen nem biztos hogy a te gyereked volt, lehet hogy te voltál az ötödik akinek szólt, és olyan balga, hogy elvállalta. De most már a te gyereked, és örülj neki, látszik hogy szereted. Az anyjával meg ne törődj. Egészen biztos találsz hozzád illő rendes nőt aki szeretni fog téged is meg a kisfiadat is.
2010. júl. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

16:39! Először is értelmezd szöveget! A kérdező írta h nem tudta h a lányzó csak 16 éves,hazudott a korától és csak később vallotta be hány éves.

Egyébként van róla fogalmad hogyan néznek ezek a mai kis tini lánykák egy buliban: Hát nem a korukhoz képest. Sokkal idősebbnek látszanak. Tudok olyan 13 évest,aki olyan fejlett(nagy mellek,170cm,jó alak) h mindenhol azt hiszik simán van már 18 éves! Az idősebb pasikra mind ráakaszkodik,és soha nem mondja meg h igaziból 13 éves. csak akkor közli amikor a pasi akivel előző éjszaka együtt volt,nem akarja felhívni. Olyankor szokott sms-t irni h csak 13 éves vagyok és szüleim nagyon mérgesek lesznek ha megtudják h veled voltam. Így csikar ki a pasikból pénzt.

2010. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Úristen utolsó! Ez már tragédia. Akárki is a hibás, a fiam érdekeit kell nézni (amúgy ebbe biztos vagyok, hogy az enyém,mert csináltattam apaságit, hogy ha úgy van, ne vegyen palira.)

Köszönöm a válaszokat!

2010. júl. 10. 18:02
 14/19 anonim ***** válasza:
Szeretted ezt a lányt valaha vagy csak kényszerből maradtál vele a baba miatt?
2010. júl. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel... meglepődnék, ha szeretted volna (bocs ha így van)
2010. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
nem mind1 h szerette-e? a kisfiút szereti, ezerszer jobban mint a hülye anyja. 16 vagy 66 legyen valaki, a gyereke az a gyereke... nem menti a kora, 17voltam amikor a lányom megszületett, de nem mondtam le róla
2010. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha nem szerették a csaj akkor sem viselkedhetett volna így.
2010. júl. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
a kiscsajon totál kiakadtam! Neked sok erőt és kitartást kívánok! És ne aggódj,megtalálod a társad! Becsülendő,ha egy ffi ilyen felelősségteljes!
2010. júl. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát, a te hibád, hogy csak úgy lefeküdtél vele 5 perc után (a pia nem mentesít), ettől független lehetne lelkiismeretes anya, dehát tini... ez van, nem mindnekinek való a gyerek, de ezt soha nem fogják felfogni egyesek...
2010. júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!