Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti mit szólnátok...

Anyukák! Ti mit szólnátok ahhoz, ha a férjetek mindent megmondana, hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 12:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
A vége elég zavaros lett, a lényeg, hogy ha úgy érzem, igazam van, vagy nem rossz az, ahogy én csinálom, akkor nem hallgatok, hanem kiállok magamért, persze nem veszekedve.
2010. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
22:48-as vagyok. Még az jutott eszembe, hogy ha nagyon erősködik, meg szoktam hallgatni, aztán mindketten hozunk fel pro és kontra érveket, és eldöntjük, kinek van nagyobb igaza. Szerintem így kell kompromisszumosan nevelni.
2010. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

:)))

Milyen aranyosak vagytok! Én meg már azt hittem, hogy csak az én férjem ilyen okos! Legyen az etetés, fürdetés, játék, hiszti.

Megpróbálom egy darabig nyelni, a tudását, de ha olyan passzban vagyok, akkor én is megkérem arra, hogy mutassa már meg, hogyan is kell csinálni.

2011. márc. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Melyik a jobb? Megmondja h hogyan kell csinálni, vagy elmondani neki 128milliószor ugyan azt, amint már 128 milliószor megcsinált.

NÁlunk a második verzió él.

Akkor szoktam sírni a nevetéstől, amikor megkérdezi, hogy mit adjak a gyerekre???

Én ilyenkor azt válaszolom, ketchupös ágyneműhuzatot.

Akkor mindig nevetünk...

Pedig már 2 éves a fiúnk :) tudja h ruhát kell rá adni, tudja h mibe szoktam öltöztetni...


Egyik se jobb, de a 11:35 válaszoló nagyon jót írt :)

2011. márc. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

hűűűű én sosem hagyom magam..mindig mondom neki hogyha nem tettszik fel lehet állni segiteni mert a te kezed sem a seggedből nőtt ki:D

Mindig mosolyog egyet és befogja.:D

2011. márc. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

:))))

A ketchupös ágynemű nagyon tetszik!

Én a kétajtós ruhásszekrényt szoktam javasolni, de hozzáteszem, hogy azt úgysem bírná el!

2011. márc. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Már az elején leszögeztem: amit én csinálok abba ő nem szól bele, amit ő csinál abba én nem szólok bele :) Vagy ha vmit a másik jobban tud, akkor cserélünk! És működik. :)


Babónk még a nyáron születik meg, kíváncsian várom, hogy alakulunk:)))

Eddig csak a főzéssel volt egy esetünk, a lapcsánkába szerinte még kellett volna egy kis ez-az, úgyhogy......azóta ő csinálja!:)))))))

2011. márc. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

Amikor a nagyobb készült az erdei táborba, akkor az én férjem is mondta, hogy túlreagálom az egészet, mert listával a kezemben pipálgattam a tornyokba rendezett holmit. Bezzeg ő fél óra alatt össze tudna pakolni.


Aztán nyáron lement velük a Balcsira, kérte hogy pakoljam össze a cuccukat. Mondtam hogy ő ezt úgyis jobban tudja, ott a szekrényük, még a polcok is fel vannak címkézve.

Bugyit elfelejtett vinni a csajoknak, viszont azt nem vette észre, hogy a csajok telerakták plüssállattal a bőröndöt. :-))

2011. márc. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet, és ahogy nőtt a gyerek Ő egyre "okosabb lett", amitől engem már rángatott az ideg. Most gondolkodom, hogy beadom a válópert. Eddig bírtam.
2011. márc. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

nálunk az van,hogy ezt miért nem csináltad meg(pl mosogatás...)vagy nem cseszegetés képp,de ez így nem jó...egy ideig tűrök,aztán megmondom neki,hogy kedvesem,ha ennyire jól tudod,akkor kommentálás nélkül neki lehet állni :-)

és akkor bezzeg csönd van,egy ideig.

2011. márc. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!