Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, fiúk, lányok, mindenk...

Anyukák, fiúk, lányok, mindenki! Mit szólnátok egy ilyen kezdeményezéshez?

Figyelt kérdés
Ifjú medikus(kezdemény) vagyok,végeláthatatlan ambíciókkal :) A minap arra gondoltam,hogy esetleg elindíthatnék egy olyan blogot,ahol kiskamaszok,kamaszok és fiatal felnőttek érdeklődhetnének az őket foglalkoztató problémákról...Ezt úgy képzelem el,hogy az e-mail címemre küldött levelekből megpróbálnék a legtöbbre válaszolni,bármilyen témában szívesen adnék tanácsot.Mi a véleményetek?Érdemes?
2011. ápr. 10. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod vállalni a válaszaid következményeit, akkor mindenképpen.
2011. ápr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nyilván azért valamennyire válogatnám a kérdéseket... ;)
2011. ápr. 10. 19:16
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez mindenképpen jó dolog lenne, de míg nincs annyi szakmai tapasztalatod, hogy tanácsokat osztogathass szerintem nem kéne belevágni. Akár válogatod, akár nem.

Várj vele még pár évet és hajrá!

2011. ápr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Ajjaj, megint egy önjelölt polihisztor. Majd ha mögötted lesz sok-sok évnyi élettapasztalat, akkor (esetleg) előállhatsz hasonlóval. Addig Te is tanulj, tanulj, tanulj...............
2011. ápr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van már egy ilyen oldal, a kamasz panasz.hu
2011. ápr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem jó, mert aztán valaki felelősségre vonna téged, ha nem jön be a válaszod/tanácsod.
2011. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tanácsot adni? Hát ha úgy érzed, hogy annyi mindenhez értesz és annyi mindenben van tapasztalatod...

De szerintem nincs. Ezt nem elég akarni. Amúgy szép gondolat.

2011. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nagyon jó ötlet,de honnan tudjuk h. tényleg medikus vagy?
2011. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző, miért, mire garancia az, hogy medikus??
2011. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk egy medikus lehet kevesebb hülyeséggel és téves információval traktálná a jónépet mint egy mezőgazdász szociopata.Persze minden tiszteletem a mezőgazdászoké,nem rosszból mondom.
2011. ápr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!