Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit szólnátok hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok hozzá ha valaki odamenne hozzátok és megmondaná h tetszetek neki?

Figyelt kérdés
Lányok ti mit szólnátok hozzá ha valaki odamenne hozzátok és megmondaná h tetszetek neki? Esetleg valakinek ötletek hogyan tudnám megmondani neki, mert ami nekem jutott eszembe hát az nem éppen a legjobbak közé tartozik.
2009. febr. 27. 08:06
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam h nem feltétlenül ismer , de majdnem a csoporttársam szoval van rá esély hogy mégis ismer (ja és fősulira járunk)
2009. febr. 27. 08:09
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ronts ajtóstól a házba, ismerkedj meg vele valahogy, beszélgessetek mindenféléről, közben meg is dícsérheted, mondhatsz pl. olyat, hogy: milyen csinos ez a blúz, stb.....közben figyeld meg a jelzéseit, ha tetszel neki Te is, akkor azt látni fogod. Aztán később elhívhatod valahova, akár egy hétvégi kirándulásra, jön a jó idő...

És hogy konkrétan válaszoljak a kérdésre, hogy mit szólnék: ha nem ismerem a srácot, lehet, hogy elhajtanám, ha ismernem és tetszik, akkor szóba állnék vele, de elég furcsa helyzet lenne, hogy egyből azt közli, hogy tetszem neki, kicsit zavarban lennék...

2009. febr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Te sokkal nehezebb dolgot javasolsz mint amit én akartam csinálni.Te nem ismered a lányt , a fősulin az óra nem olyan kötött mint gimnáziumba meg általánosban ( ezt annak írom aki nem tudná) , de ő olyan h mintha csőlátása lenne órán vagy a tanárt nézi vagy a 2 barátnőjét akik persze mellette ülnek és ő középen. Amúgy beszélgetni, mondjatok 1 "indokot" amivel csak úgy oda lehet menni hozzá mert ez a megmondom h tetszel az 1ik variáció lenne a másik ,hogy beszélek vele stb felveszem msn /iwiwre aztán majd lesz valami , csak kéne valami amivel odamehetnék .
2009. febr. 27. 08:31
 4/14 anonim ***** válasza:
Csak ez a lány van a fősulin? Amikor én odajártam kb minden hónapban másik lánnyal voltam. Válassz szerintem egy könnyebb prédát... Vagy menj el bulizni oda, ahova ő és ott egy kicsit lehet felszabadultabb lesz. Ott kéne próbálkozni!
2009. febr. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De nem vagyok az a kifejezett don juan nőcsábász fajta erre is alig szántam rá magam
2009. febr. 27. 08:54
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

Mivel nem ismerjük ezt a lányt (Te írtad!!!) nem tudhatjuk, miről lehetne beszélgetni vele, Te tudod, Te látod, hogy mi érdekelheti, van-e valamilyen kitűzője, az ízlésére vagy hobbijára utaló bármilyen jel.

Hát figyu, ha az udvarlás ennyire nehezen megy, akkor egyszerűen menj oda hozzá, semmi lacafaca, kérdezd meg tőle: járunk? Ha erre azt mondja, hogy:nem; akkor kérdeztd meg tőle: akkor dugunk?

2009. febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Természetesen egy nő örül minden (nem bunkó stílusú) bóknak. A vonzalmad kifejezheted szavakban, vagy vehetsz neki valami szép virágot, apró ajándékot! Hidd el, ez még mindig bejön;)

(19/L)

2009. febr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én nem örülnék, ha valaki ott teremne előttem és rögtön azt kérdezné, hogy "járunk". Mi alapján döntsem el, hogy "igen" vagy "nem"? Ha azt akarod, hogy ne 2 másodperc alatt döntse el a kinézeted alapján (mert ugye nem ismert, nem tud csak az alapján dönteni), akkor ezt ne tedd.

Inkább kérd meg, hogy menjen el veled vacsorázni valahova. Az olyan romantikus. Beszélgess vele és a többi már megy magától.

2009. febr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok, még annyit, hogy az sem mindegy, hogy hogy mondod neki:

1.: Eljössz velem vacsorázni? (Már a kérdésben benne van, hogy nemet is mondhat)

2.: Szeretnélek meghívni vacsorázni. (Magabiztosságot sugall!)

2009. febr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ülj le az órán elé, vagy valahova köré, és kérdezz valamit az órával kapcsolatban, vagy kérd el tőle a jegyzetét, vagy valami hasonló, és akár egy beszélgetés is lehet belőle. Kezdésnek szerintem ez nem rossz, nem tolakodó, de tudomást szerez rólad:)

sok sikert!

2009. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!