Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti mit szólnátok...

Anyukák! Ti mit szólnátok ahhoz, ha a férjetek mindent megmondana, hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 12:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolsz, hogy ül, nem csinál semmit, de közben az észt osztja, hogy mit hogyan kell?
2010. dec. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt,hogy ne csak mondd,hanem mutasd is!! Csináld!!

Aztán mikor valami saját dolgát csinálná,odaállnék és diktálnám,hogy kell.Persze vicces formában először.

2010. dec. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem váltunk külön, fel sem tűnt. Most már viszont annyira idegesít a tudálékosságával, meg a "megmondásaival", hogy szét tudnék robbanni, alkalmanként. Ha túlzásba viszi, szólok neki, hogy már nem én vagyok az illetékes..
2010. dec. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagynám, és nem is hagyom, ha úgy érzem, hogy én azt a tevékenységet tökéletesen jól megoldom, akkor higgadtan közlöm vele, hogy így csinálom, és kész.

Én nem hagyom, hogy lealázzon. 20 éve vagyunk együtt.

2010. dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

18:28as válaszadó!

Mit teszel, hogy csinálaod azt, hogy nem hagyod?

Nincs sok vitátok?

2010. dec. 26. 19:55
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
az én férjem mindent megmond, hogyan kell csinálni. A fülem kettéáll tőle, aztán ma közöltem vele, hogy több gyereket láttam már életemben, mint ő. Erre elhallgatott - ideiglenesen. Egyébként imádom, 8 éve élünk boldogan:)
2010. dec. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

ártatlan tekintettel ránéznék: drágám, milyen okos gondolataid vannak, megmutatnád kérlek. ha megmutatja nyert ügyem van: drágám, úgysem tudom olyan ügyesen csinálni mint Te, kérlek csináld ezután már Te. konkrét példa nálunk a fürdetés.

akárhányszor eltudom játszani, csak már ritkábban dől be és inkább befogja a száját.

2010. dec. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Lecsapnám mint a taxiórát:-((((

De valószínüleg nem maradtam volna vele, ez már az elején kiderül

2010. dec. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

előző

mi 19 és fél éve vagyunk együtt

2010. dec. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 18:28-as vagyok.


Ha esetleg hajmosásnál, körömvágásnál stb. mondogatott nekem, hogy szerinte ne így, mert másképp jobb lenne, akkor mondtam neki, hogy csinálhatod ám nyugodtan te is. Azóta a haját együtt mossuk, mert egyedül nem tudja egyikünk sem, erre már Ő is rájött. Én nagyon jól el tudom terelni a gyerek figyelmét, ha hisztizik, ha pelenkázni kell, ilyesmi, szerinte én elkényeztetem, ő nem így csinálná. Aztán rájött, hogy az én taktikám nem is olyan rossz. Lényeg, hogy soha nem hallgatom, nem vagyok veszekedős típus, csak mindig mindketten őszintén megmondjuk, ha valami gond van. Nem hallgatom, nem törődöm bele, hanem meggyőzöm az igazamról, de természetesen fordítva is van rá példa. Van, amihez a férjemnek van sokkal több türelme és érzéke. Azt is elismerem, és az nagyon jól esik neki.

2010. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!