Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg tapintatlan vagyok,...

Tényleg tapintatlan vagyok, ha megkérdezem, akarnak-e gyereket?

Figyelt kérdés
Tesómék 3 éve házasok, nincs gyerekük, és meg mertem kérdezni, hogy terveznek-e, ebből pedig nagy összeveszés lett, hogy nyomást helyezek rájuk ezzel, és mi lenne, ha már próbálkoznának, és már túl lenne vetélésen, stb... Hogy kérdezhetek ilyet. Én nem értem, hogy miért lett ebből ekkora tabu. Én egyébként azt is elmondtam nekik, amikor vetélésem volt, nem érzem magam idegennek. Persze megértem, ha ez nekik magánügy, de nehogy már egy kérdés ekkora nyomást helyezzen rájuk. Azért kérdeztem egyébként, mert már tele vagyunk a kinőtt babacuccokkal, amiket nekik tettem félre, mert amikor 2 éve kérdeztem, azt mondták, hogy persze, majd lesz gyerek, és kell nekik. Ez már nem a ló túloldala? Mi a véleményetek?
tegnap 13:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%
Manapság már semmit nem lehet kérdezni, mert megsértődik mindenki mindenen. Beszelgess az időjárásról, abból nem lehet baj.
tegnap 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
36%

Mi közöd hozzá? Csak azért, mert kényelmetlen tárolni a baba cuccokat? Akkor dobd ki.


A kutyát nem érdekli, hogy Te miket osztasz meg magadról. Meg fogsz lepődni, de vannak emberek, akik mások, mint Te.

tegnap 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
60%
Magánügy.
tegnap 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Az a kapcsolattól függ.

Mi vagyunk olyan kapcsolatban a testvéremmel, hogy ez sose volt tabukérdés. Ti ezek szerint meg nem.

tegnap 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a kapcsolat milyensegétől is függ és a nemektől is. Te biztosan nő vagy, de úgy gondolom a tesód férfi és a sógornő sértődött meg. Ha nő le ne a tesód és jó lenne a viszony, ugy gondolom ez nem lenne ügy.
tegnap 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%
Jaj mama semmit se lehet kérdezni.. Bár ha bizalmi viszony lenne köztetek, ezt meg se kéne kérdezni, mert téma lenne köztetek.
tegnap 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 éve azt mondták, hogy persze, most meg kiborultak akkor ott közben kiderült valami probléma (vagy csak nem jön össze) és azért lett hirtelen tabu
tegnap 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
40%

Igen, jelen esetben tapintatlan volt, mert tesódat láthatóan frusztrálja a téma. Ezért jobb nem kérdezni ilyet, akkor nem kerülhetsz hasonló helyzetbe.

Talán ő ezt sürgetésként éli meg, holott te teljesen más miatt kérdezted.


Amúgy ha a ruhák nektek nem kellenek, és útban vannak, add el Vinteden. Én sem tartogattam a húgomnak, hátha lesz gyereke.

tegnap 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
Nem voltál bunkó, mert nem idegenek, meg lehet kérdezni. Valószínűleg próbálkoznak, de nem jön össze. Azt hiszem ők nem éreznek olyan közelinek téged.
tegnap 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
43%

Jó magyar szokás egymás méhében turkálni.

Igaza van, semmi közöd hozzá! Ami rád tartozik azt majd elmondják.

tegnap 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!