Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A szuloszoban csak felem...

A szuloszoban csak felem teszik kulon a romakat es a magyarokat? Miert kell ez?

Figyelt kérdés

2x voltam latogatoba szuloszoban, mindketszer lattam hogy kulon szobaban vannak a sotet boruek es a feher boruek.

Nem tudom miert kell ez.

Csak felem van ez igy vagy feletek is?

En roma vagyok de nem barna boru, viszont a ferjem igen es nem tudom hova fognak tenni.

Engem ez nagyon zavar.


ma 12:37
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
65%
#28! Írtam, hogy már túl vagyok rajta, de köszi 😁 Szerencsére ti nem fizettek a szobáért, így tök normális fehér szobatársam volt. Mindenki beszélt a családjával, aki akart, kint a folyosón, ahol lehetett fogadni látogatót. Csak mi nem hívtunk be egyszerre százat, mert tudtuk, hogy 3 nap múlva is meglesz a gyerekünk és annyi látogatót fogadunk, amennyit akarunk. Nektek akkor már viszik a nevelőszülők, hogy muszáj előtte megnézni a 120.rokonnak is?😉
ma 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%

Ja ti fizettek mert kenyesek vagytok 😂 nem birtok ki 2-3 napot ha hangosak a szobatarsak tiszta vicc es ezert dobaltok ki penzt kulon szobakra 😂

Az ilyen kenyes no az akinek 1 gyerekbe mar beletorik a bicska es inkabb rendeli az etelt mint hogy fozzon a csaladjara mert o habi depresszios egy gyerektol... Hat igen mikor 40 eves korodig korulotted forog a vilag aztan nagymama korba erve szulsz egyet biztos nehez megszokni 🫢

Na kb ennyire volt ertelmes a neveloszulos megszolalasod, altalanositani barki tud🙂‍↕️

ma 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
78%
#32! Mint írtam, első sorban nem amiatt fizettem, de igen, plusz pont, hogy nem kellett titeket elviselni. Általánosíthatsz nyugodtan te is, de nem én vagyok az, akit zavar, hogy külön raknak. El lehet gondolkodni, miért zavar egy romát, hogy biztos roma lesz a szobatársa, nem magyar😉
ma 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Az egész szülészetet elfoglalják a cigányok,annyira szaporodnak.
ma 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
0%

33: nem zavar, egyaltalan, akarmilyen szobatarsam lehet, mert nem vagyok kenyes p*csa hogy ne viseljek el barkit par napig 🤷🏽‍♀️ veletek ellentetben.

34: jol teszik, ti is nyugodtan b..hattok normalisan es akkor majd behozzatok a lemaradast ;)

ma 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!