Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A szuloszoban csak felem...

A szuloszoban csak felem teszik kulon a romakat es a magyarokat? Miert kell ez?

Figyelt kérdés

2x voltam latogatoba szuloszoban, mindketszer lattam hogy kulon szobaban vannak a sotet boruek es a feher boruek.

Nem tudom miert kell ez.

Csak felem van ez igy vagy feletek is?

En roma vagyok de nem barna boru, viszont a ferjem igen es nem tudom hova fognak tenni.

Engem ez nagyon zavar.


ma 12:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
megeszem a kalapom, ha te szülőszobán voltál látogatóban.
ma 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Amikor mentem latogatni az egyik szoba elott feherek varakoztak a masik elott barnak.

Nem is szultem de még akkor is kellemetlenul ereztem magam.

ma 12:39
 3/27 A kérdező kommentje:
1. Edes istenem..ertsd jol akkor.
ma 12:39
 4/27 anonim ***** válasza:
94%

Valami nagyon félre ment..

1. Egy szülőszobában egyszerre egy nő szül. De szép is lenne ha több lenne...

2. A romáknak nagyon szép szokása hogy szülés után odacsődítik a nyolcadik unokatestvérüket is.

A magyarok ezt baromira nem tolerálják, max apuka jön.

Bocsi de nem szeretünk 8 vadidegen nő és 6 férfi előtt szoptatni éppen miközben próbálunk nem elvérezni

Így nagyjából érthető?

ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kórházban nem így van. De jogos. Teljesen más kultúra, hőzöngő családtagok jönnek látogatni százasával. Szoptatnak bárhol és bármikor, semmi intimitás nincs náluk. És pont nem érdekli őket, hogy a szobában esetleg zavar valakit.
ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Hol engedik be a látogatókat a szobába szülészeten??? Nálunk még csak a folyosóra se lehet menni, külön terem van a látogatáshoz.
ma 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%

Akkor , hogy értelmezzük amit írtál, mert az értelmetlen. A szülőszobán az a nő van , aki éppen szül, tehát éppen nyomja ki a gyereket, orvos és szülésznő, plusz a no ferje. Tehat oda nem mehet látogatni senki, mivel ott az van aki éppen szül.


Te gyermekágyas szobara gondolsz, és igen jogos mert a legtobbunk egyszerűen nem akar cigányokkal egyutt lenni, ennyi, ha tetszik , ha nem.

ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk külön rakják a romákat, amíg van hely, igen.

Látogatásra pedig nincs külön helyiség, a folyosó egy részén lehet látogatókat fogadni, de ha csak nincs az embernek röntgen szeme, onnan nem igen látni melyik szobában kik vannak.

ma 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
Lehetőség szerint amíg van rá mód igenis tegyék külön. Ha tetszik, ha nem én sem szeretnék barnával egy szobában lenni. Teljesen más kultúra, jön az egész pereputty latogatóba, kiabálnak, nem tudnak viselkedni, pofátlanok, itt pl még loptak is. Nálunk is lehet szobában látogatni, oda nem kell 20 látogató. Szóval tegyek is csak külön őket.
ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk én egy hófehérrel voltam együtt, aki lazán lopta a betétet, melltartóbetétet tőlem, másik szobatársat kellett kérnem :(
ma 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!