Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A szuloszoban csak felem...

A szuloszoban csak felem teszik kulon a romakat es a magyarokat? Miert kell ez?

Figyelt kérdés

2x voltam latogatoba szuloszoban, mindketszer lattam hogy kulon szobaban vannak a sotet boruek es a feher boruek.

Nem tudom miert kell ez.

Csak felem van ez igy vagy feletek is?

En roma vagyok de nem barna boru, viszont a ferjem igen es nem tudom hova fognak tenni.

Engem ez nagyon zavar.


ma 12:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon remélem, hogy nem csak felétek teszik külön őket. Nincs kedvem 7. kerületi romák társaságában tölteni 3 napot. Igaz, egyet sem.
ma 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
96%

Engem jobban érdekel, hogy neked miért olyan baromi fontos, hogy magyarral legyél egy szobában. Te se bírod elviselni a saját fajtádat?

Egyébként nálunk nem rakják külön, de csak a folyosón lehet látogatni az osztályt. Nem a szülőszobát, azt sehol😁. Nincs külön roma folyosó 🤣

Ha viszont lenne, lehet ott is azt hinnéd válogatnak, mert baromi sok a roma, sok magyar nem akar velük lenni érhető okokból, ezért fizetős szobába megyünk. Kívülről úgy néz ki, mint a többi, tehát csak azt látod, vannak "fehér szobák", meg romák.

ma 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Ahol szültem ott nem rakták külön a romákat. Bár arra figyeltek, hogy császáros inkább császárossal, első babás több babással legyen. Utolsó napon raktak be hozzánk egy roma kiscsajt másodikat szülte, de végtelenül cuki volt és nagyon rendes.
ma 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk külön rakják, igen. Mert a többség igénytelen, büdös és egesz nap skypon pofáznak a száz rokonnal ordibalva, tekintet nélkül arra, hogy mellettük a másik anyuka pihenne. Plusz lejárnak cigizni folyamatosan, ott hagyva a babát ordítva.


Amúgy én sem értem, hol engedik be a gyermekagyas szobába a látogatokat?

ma 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
#22! Ha a 7.kerületi kórházban szülsz, úgy tudom, nem rakják külön ☹️ Ajánlom az alapítványi szobát!
ma 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, a Péterfyben anno be lehetett jönni a talán 6 ágyas szobákba, de ott nem is lehetett volna a szűk folyosón megoldani a látogatósdit. Sőt még vécé is közös volt a folyosó végén, no comment. Nem tudom, azóta javult-e bármi, de az a rendszer katasztrófa volt, hogy ott állnak az apukák a szülőszoba előtt, ha épp az asszony bent vajúdik, a frissen szült nők meg örülnek, ha elvánszorognak a mosdóig előttük hálóingben.
ma 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Annyi változott, hogy már 2-3 ágyasok vannak és csak a folyosón lehet latogatni. Azt egy roma család meg is tölti 😂

A wc továbbra is a folyosó végén, ami nonsense. Általában 1 működik, zárni nem lehet, csupa retek és ott dohányoznak egyesek... El se tudom képzelni, hogy lehet ezt bírni friss sebbel, amikor minden nyílásodból folyik valami. Többek között ezért voltam fizetősben.

És igen, azt se tudtam megszokni, hogy mindenki előtt kell ott mászkálni.(Az előtérben mindig vannak hozzátartozók, férfiak is.)

#22

ma 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%

#22 en meg remelem hogy csak azok lesznek veled 😃

Hatha tanulsz toluk valamit es nem leszel ilyen karotnyelt. Isten ments hogy valaki beszeljen a csaladjaval, vagy jarjanak hozza, jaj vilagvege

Ti hogy lettetek egyaltalan terhesek? Mert az ilyen kenyes no meg az ura fszat is szalvetaval fogja 🫢

ma 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 28-as. 3 napot simán kibirok látogatók nélkül, tudod, mi nem együtt lakunk 20-an egy 1 szobás albérletben, mint a romák többsége. Otthon sem látogat a rokonság minden áldott nap. Pont az ilyen hozzáállás miatt támogatom a külön szobát. Sőt, legszivesebben a külön kórházat támogatnám azoknak, akik rendes járulekfizetők, így ott kevés roma fordulna meg. Ja, a családi pótlék és a GYES nem járulékköteles.
ma 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Amikor én szültem alapból csak apuka jöhetett látogatni. Nyilván nem kértek személyit meg házassági anyakönyvi kivonatot, de voltak olyan intelligensek az akkor bent lévők családtagjai, hogy kibírták, hogy ne rongyoljon be mindenki megnézni a babát (akit amúgy is csak üvegen keresztül lehetett, apuka is csak anyukával találkozhatott.
ma 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!