Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy gyereket elküldenének...

Ha egy gyereket elküldenének a táborból, de senki sem tud érte menni egyből?

Figyelt kérdés

Külföldi tartózkodás miatt, ottalvós tábor. Ilyenkor hogy van? Nem verekedett, nem beszélt nagyon csúnyán, csak feszültségkeltő. Nyilván más gondok is vannak(könnyen kiidegel másokat, nehéz természete van), de így vállalták, mert sokfajta gyerek sokfajta gonddal van a táborban.. csak ugye erre nem számít senki, nagyon kevesen olyanok, mint ő.


Ilyenkor hogy megy? Én mindig el tudtam hozni a gyereket, ha elküldték, de nem tudok egyből ugrani, pedig jóban vagyok az anyukájával. Tegnap késő este szóltak, az anyukája szombat este tudná elhozni, nekem meg ma 2ig kellene(ez nekem gyerekkel 2,5 órás út csak oda és 3 nap gyermekfelügyelet kettesben az enyémmel, aki szintén nem egyszerű, de ennyire nem vészes már). Az anyja nem tud mást megkérni, segítenék is, csak túl hirtelen(ide nem tudom hozni, hotelban lennénk, egész este ezt kerestem). Pénteken szívesen felvenném és akkor így péntek-szombat az én gondom, de nem tudom mennyit lehet "kicsikarni" a táborból nyilván az anyján keresztül. A táborban 2 hétre vállalták és pár nap után elküldenék estéről másnap délre. Autó híjján nekem nagyon macerás megoldani, pedig szívesen segítenék. Mennyi várható a táboroztatóktól? Egy nap már így is kihagyták a programokból, hogy gondolkozzon.


aug. 8. 07:35
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
83%

@20: lehet épp munka miatt is külföldön az anyuka.

Az meg simán hihető, hogy a táboroztatók azt mondják, persze anyuka, menjen nyugodtan, láttunk már ilyet, megoldjuk, higgye el. Aztán az első problémánál meg visszatáncolnak.

aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 babyboom567 ***** válasza:
72%
Kérek tábor linket , akár privátban is.Jövőre 9 éves a gyerekem, és pont ilyet keresek, ahol problémás gyerekek vannak.
aug. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
31%
22, nem fogsz kapni, mert látod, nem akarja lejáratni őket :)
aug. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:

Most költöztünk haza ideiglenesen anyámhoz, mert az albérletbe bejárkált a tulaj(innen vannak a kérdéseim), mikor nem voltam ott. Gondoltam itt töltjük a nyarat, aztán szeptemberben másik albi. Nem hitetlenkedni kéne, ide nem tudom hozni a gyereket. Nyilván tudnám, de nem akarom. Zalakomár és Zalakaros között egy taxi mozog és ennyit kérnek, azt hittem sok lesz itt is. Nem sok a taxi Gyöngyöstől a táborig.


Anyuka azért rakja le a gyereket táborban, hogy az szórakozzon és barátkozzon(ne bébiszitterrel legyen kettesben), amíg 10 év alatt ő is tud végre először gyerek nélkül kettesben lenni a párjával(külföldön), semmi rossz nincs ebben, és elhiheted, ha ilyen gyereked van, sokáig nem marad pénzed magas végzettség mellett sem, hisz bölcsiben, oviban, iskolában sem tűrik meg és sokat kell vele foglalkozni utána is, illetve rámennek az idegeid. A párja állja a nyaralásukat külföldön.


Kötekedés az megy, látom.

aug. 8. 10:26
 25/53 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező! Itt nem azzal van a probléma, hogy anyuka kikapcsolódna, de gyerek mellett miért pont külföld? Nekem eszem ágába se jutna külföldre menni, ha a gyerek nem jön. Bármikor lehet bármi probléma és ugrani kell érte. Mint láthatod most is. Kb majd valaki megoldja helyzet van. Itthon is ellehet menni sok helyre napokra és ha menni kell a gyerekért, akkor nem okoz problémát senkinek.
aug. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
57%

Én simán megértem 🥺

14 és 10 évesek a nagyok, 3 éves a kicsi...

Igazából ha lenne kire hagyni főleg a kicsit, én is mennék.

De a kicsit senki nem vállalja, a nagyokkal nincs gond.

Sokszor sírógörcsöm van, hogy én is szeretnék pihenni gyerek nélkül, simán bevállalnám a külföldet is.


A kérdésedre válaszolva pedig nem tehetik ki a gyereket.

Én biztos nem ugranék érte ha nem baleset történt.

Ki fogják bírni amíg az anyja érte megy.

aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
67%

Ok, menjen. Kapcsolódjon ki. De mi az, hogy nem tud hazajönni, ha baj van a gyerekkel???!!! Hova ment? Észak-bengáli eldugott kis faluba? Nincs az a hely, ahonnan 24 órán belül ne tudnék hazajönni (ok, Ausztrália necces, de akkor is el kell indulni)

Az anya bagyon szeretheti azt a szerencsetlen kölköt. Nem csoda, hogy nehezen kezelhető :(

aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
63%

ez nekem gyerekkel 2,5 órás út csak oda


Ja, utána meg már 2 csak Bp... Segítek, nehogy lekésd a 11-es buszt: se Zalakomárból, se Karosról nem fogsz felérni két óra alatt :D

aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:

28as, te valami csökkent képességű üldözési mániás vagy? Ott nyaraltam, nem ott élek, ezért tudom mennyi volt ott a taxi kb 2 hete.


Holnap megyek reggel vonattal, és kihozzák Gyöngyösre 4000ért az erődőből taxival, aztán csak egy nap hotel, amíg odaér az anyja.


A gyereknek SEMMI BAJA sincs, ott akarna maradni, őt utálják ki, mert konfliktusai vannak. Az anyja rohadtul megérdemel pár nap nyaralást a tengerparton úgy, hogy meghívja a párja. Akkor ment el, amikor a gyereket első nap leokézták, akkor még imádták a táborban. Csak ugye nem mindig ugyanolyan a viselkedése, gyorsan ki szokott jönni, hogy amúgy milyen, az elején meg akar felelni, utána meg teljes váltás, ha nem úgy van, ahogy szeretné.


Ki nem fogják rakni, de ilyen könyörgős üzenet jött nemrég, hogy, ha lehet kéri a táborvezető, minél előbb vigye el onnan. Kibukott a kissrác, hogy nem akarják, hogy ottmaradjon, mikor ő maradni akar. De nembaj, nyugodt szívvel hagyja ott az anyja. A gyereknek nincs baja, jól érzi magát(legalábbis átlagosan), nincs sérülés rajta, nyilván kórházra visszajönne az anyja külföldről egyből, de hülye lenne otthagyni 3 nap kifizetett szállást kettesben a párjával külföldön. Szerintem jó anya, annak ellenére, hogy a gyereke és a vele járó dolgok kicsinálták az idegeit, más már összeverte volna a gyerekét a helyében.

aug. 8. 13:59
 30/53 anonim ***** válasza:
49%
csak rühellem a hazug embereket.
aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!