Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy gyereket elküldenének...

Ha egy gyereket elküldenének a táborból, de senki sem tud érte menni egyből?

Figyelt kérdés

Külföldi tartózkodás miatt, ottalvós tábor. Ilyenkor hogy van? Nem verekedett, nem beszélt nagyon csúnyán, csak feszültségkeltő. Nyilván más gondok is vannak(könnyen kiidegel másokat, nehéz természete van), de így vállalták, mert sokfajta gyerek sokfajta gonddal van a táborban.. csak ugye erre nem számít senki, nagyon kevesen olyanok, mint ő.


Ilyenkor hogy megy? Én mindig el tudtam hozni a gyereket, ha elküldték, de nem tudok egyből ugrani, pedig jóban vagyok az anyukájával. Tegnap késő este szóltak, az anyukája szombat este tudná elhozni, nekem meg ma 2ig kellene(ez nekem gyerekkel 2,5 órás út csak oda és 3 nap gyermekfelügyelet kettesben az enyémmel, aki szintén nem egyszerű, de ennyire nem vészes már). Az anyja nem tud mást megkérni, segítenék is, csak túl hirtelen(ide nem tudom hozni, hotelban lennénk, egész este ezt kerestem). Pénteken szívesen felvenném és akkor így péntek-szombat az én gondom, de nem tudom mennyit lehet "kicsikarni" a táborból nyilván az anyján keresztül. A táborban 2 hétre vállalták és pár nap után elküldenék estéről másnap délre. Autó híjján nekem nagyon macerás megoldani, pedig szívesen segítenék. Mennyi várható a táboroztatóktól? Egy nap már így is kihagyták a programokból, hogy gondolkozzon.


aug. 8. 07:35
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
16%
Melyik ottalvós tábor tart két hétig gyerekeknek??
aug. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
10+os gyerekeknek, nem ovisoknak. Háromhetes tábor, be lehet csatlakozni.
aug. 8. 07:57
 3/53 anonim ***** válasza:
0%
10 felettieknek sincs olyan, hogy hetekig ott lehet éjjel-nappal. Gondolom, hiába kérnék linket...
aug. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
86%
Ezt az anyukának kell megoldania nem neked. Ha azt mondod, hogy nem alkalmas, akkor ne te érezd rosszúl magad. Így nem is válalnám el, hogy szólnak elkéne hozni holnap és nálam lenne napokig(ha jól értelmezem rokon vagy barát vagy). Eleve nem értem miért megy a szülő külföldre amikor táborban van a gyerek. Bármikor lehet ilyen helyzet, hogy elkell hozni valamiért(rossz magatartás, baleset stb). Jöjjön haza és irány a gyerekért. Te íród, hogy hotelt kellene bérelned, mert magadhoz nem viheted. Nem várhatja el senki, hogy felrugjad a hetedet más gyereke miatt
aug. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

Két-három ilyen tábor van(az anyja direkt így kereste), nem akarom lejáratni a helyet. VAN ilyen, kistiniknek- tiniknek, több nagyobb van, elég klassz egyébként leírás, képek alapján, szerepjátékos. De látom a segítség nem megy, csak a kötekedés, 11óra pár perckor menne a buszom, ami 2,5 órát megy, ehhez nekem 9kor kellene indulni innen és össze se vagyunk pakolva és szállásunk sincs még. Egyszerűen nem tudom megoldani és nem is akarom a tábor kényelméért.


Szerintem nem mondhatják, hogy egyből vigyék el, ez így nem fair, várjanak péntekig.

aug. 8. 08:09
 6/53 anonim ***** válasza:
11%
nem kötekedeés, hanem nem hiszem el a mesédet...
aug. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
9%
11-kor induló buszra kilenckor kell elindulni? Kicsit túltolod :D
aug. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
69%

Bocs, de te KI VAGY? Mert egy gyereket csak a szülei hozhatnak el, vagy esetleg nagyszülö.

Másrészt meg olyan sincs, hogy egy gyereket AZONNAL el kell hozni valahonnan, amíg a gyerek hivatalosan ott van, nekik kell megoldani a felügyeletet.

aug. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
40%
Legalább ne írj privátot, mert a neved alapján látom a toplistában, hogy hány kérdésed volt egy hónap alatt, és ez még inkább trollá tesz a szemeben :D
aug. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

Istenem, mennyi troll ember egykupacban, senki sem segít. A gyereket egyedül neveli az anyja, én a barátnője vagyok az anyjának. Bárkinek kiadnák a gyereket, mivel telefonos kapcsolatban állnak az anyjával(és szabadulnának a gyerektől). Addig felügyelik, amíg ott van, de el akarják küldeni tegnap este óta, időpontot is írtak ma reggelre, de legkésőbb 14ig.


Én nem budapesti vagyok, a volán a senkiföldjére a puskás stadionból megy csak, fel kell oda utaznom, ami a házból két óra a buszig. Naponta 4x áll meg a tábornál egyetlen busz, úgy, hogy vissza is tudjunk jönni csak egy időpont használható. Mélyen bent vannak az erdőben Miskolc környékén van a tábor.


Nem tudom megoldani egyszerűen. Megírtam neki, hogy ignorálja a tábort, bírják ki, amíg vissza nem jön, vagy legkésőbb péntek kettő körül tudok odaérni. Szerintem is kötelesek ellátni, amíg a szülő nem tudja megoldani, hogy érte menjen. Nincs vészhelyzet, nem történt baleset, nem verekedett, csak szabadulnának tőle a viselkedése miatt, erre nem kellene rohanni.

aug. 8. 08:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!