Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell alapvetöen a...

Miért kell alapvetöen a férfinak viselnie a felelősséget a nő terhességét illetöen?

Figyelt kérdés

Ha a szexuális aktus két egyenlő fél beleegyezésével jön létre, akkor a férfiak miért vannak olyan jogfosztott helyzetben, hogy nekik kell hosszútávú (anyagi)felelősséget viselniük ha a nő teherbe esik?

Ha a nő átveri a férfit és úgy lesz terhes akkor is, ez pedig egyértelműen hátrányos megkülönböztetés. A nő dönthet a teste felett és az utóda felett, akkor a férfinek miért nincs meg ez a joga?



júl. 23. 15:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/166 anonim ***** válasza:
100%

"azokra a jogokra amik a nőknek is járnak, semmi másra. "


Ezek a jogok akkor fognak járni, ha a férfi hordja ki és szüli meg a gyereket.

Addig meg hiába vered az asztalt.

júl. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/166 A kérdező kommentje:

"Akkor lehet viselni a következményeit, remélem, vagy 15 gyerek után kell majd gyerektartást fizetned életed során! :)"

Semmilyen következményt nem vagyok hajlandó viselni, nem vagyok rabszolga!

M

júl. 23. 20:09
 33/166 A kérdező kommentje:

Majd ha én úgy döntök egy nővel hogy gyereket vállalok, akkor és csakis akkor fogok fizetni, de akkor sem gyerektartás címszóval, hanem családfőként. Mondom hogy előbb halok meg minthogy engedjek ilyen gyalázatos jogfosztást rajtam végigvinni.

De persze nem keresem a bajt magamnak, és inkább most is egy hozzám képest öreg milfet döngetek szabadon, és nincs gyerek. Mert már nem tudja kihordani sem. De fiatalabb nővel úgy látszik nem is érdemes kezdeni ha jót akar magának az ember fia. Még a végén csőbe húzzák

Elnyomó rendszerben élni elég nyomasztó, csak azért hátrányosan megkülönböztetve élni mert egyel kevesebb luk jutott nekem, elég felháborítónak érzem

júl. 23. 20:15
 34/166 anonim ***** válasza:
100%
Értem szóval anyukáddal szexelsz. Mert fiatalabb nőnek úgyse kellenél.
júl. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/166 anonim ***** válasza:
100%

32

Így is úgy is viseled ha úgy van.

Btk.

"Aki jogszabályon alapuló és végrehajtható hatósági határozatban előírt gyermektartási kötelezettségét önhibájából nem teljesíti, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."


és az ilyen gumiellenes faxok meg is érdemlik, hogy kicsit elgondolkozzanak az élet dolgairól.

júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/166 anonim ***** válasza:
100%

Amik ezek nem járnak, addig egy feminista diktatúrában nem érdemes fogamzásgátlásban gondolkodni, mert az nem megoldás


A problémára semmiképpen nem jelent megoldást.


Ez kizárólag nektek nőknek jelent megoldást hogy nektek jó legyen


Mindig csak nektek legyen jó, a férfi meg fizesse, nem unjátok ezt?



Szóval a nők tegyék tönkre a szervezetük mert a te miropéniszed nem áll fel gumiban. Minden világos. Bár az a veszély úgyse fenyeget téged hogy egy normális nő önszántából, ingyen alád feküdjön.

júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/166 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy én nem viselhetem, mivel eddig el sem juthatok.

Ha véletlenül ilyen helyzetbe kerülnék, nyilván megtámadnám az apaságot, hiszen ezt semmi nem bizonyítja. A vizsgálatra el sem mennék, ha lenne

Aztán mivel férfi vagyok, így is meghurcolnának, de csakis a holttestemen át tehetnék meg, csak akkor nem én lennék az egyetlen hulla aznap az biztos

júl. 23. 20:28
 38/166 anonim ***** válasza:
100%
Miért zárták be Lipótmezőt? Sok elmebeteg fogyatékos, mint a kérdező rohangál az utcán.
júl. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/166 anonim ***** válasza:
91%

Ha véletlenül ilyen helyzetbe kerülnék, nyilván megtámadnám az apaságot, hiszen ezt semmi nem bizonyítja. A vizsgálatra el sem mennék, ha lenne


CSakhogy nincs döntésed, ha nem mész el rendőrökkel vezettetnek elő s fizetheted a pár százezres dns teszt árát is a tartásdíjon felül. Bár mivel úgyse áll veled szóba egy fogamzókorú nő se ingyen, nincs mitől félned.

júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/166 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet hogy én nem viselhetem, mivel eddig el sem juthatok.


hát ezt sejtettük.

júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!