Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor voltatok először kikapcs...

Mikor voltatok először kikapcsolódni szülés után?

Figyelt kérdés

11 hónapos a babám. Sajnos terhességem 6. hónapjátol agynyugalom volt kötelező. Tehát azóta nem voltunk egy bálban, vacsorán, moziban vagy csak egy esti sétan. Holnapra van megbeszélve hogy jön a mama vigyáz rá amíg mi balozunk. Bár megbeszéltük, hogy a mamának is jó legyen nem hajnalig tartó buli lesz. A helyzet az, hogy már most lelkiismeret furdalásom van, mert nagyon ragaszkodik a fiam hozzánk és tartok az éjszakai ebredesetol, hogy nem mi leszünk itt és sírás lesz a vége. Néha vigyázott már rá más egy egy órát de így este sose és aludni se aludt még senkivel

rajtam vagy az apján kívül. Velem van a baj? Valahogy nem is érdekel ez a bal, a férjem akar menni.


júl. 19. 21:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Tulajdonképpen veled, igen. Próbálj meg egy kicsit visszavenni ebből a "csak én tudom ellátni a kisbabámat" hozzáállásból. Nem napokra hagyod ott, de még csak nem is egy egész éjszakára. Gondolom nem a szíved vágya, hogy egyedülálló anya legyél. Nem fog traumatizálódni a gyerek, ha egy nap más altatja el. Ha nagyon nem sikerül elaltatni, majd szól a mama és hazamentek. Lazíts.
júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Túlságosod. Mindenképp lesz egy első alkalom, amikor másra bízod és te nem leszel ott. Orulj, hogy van kire bízni! Kapcsolódjatok ki, rátok fér! Neha kellenek a csak a férjeddel közös programok.
júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
*tulaggodod
júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Anno lányom hat hónapos volt amikor először mentünk kettesben a férjemmel szórakozni

Fiam pedig 1,5 éves volt amikor elmentünk.

Mentünk volna hamarabb is, csakhat nehéz találni valakit akivel elvannak a gyerekek.

A fiam szinte csak anyukamhoz van szokva, massal nincs el, és anyu is úgy dolgozik, hogy van, hogy hétvégén is menni kell éjszaka.

Szóval amikor lenne lehetőségünk menni, anyu nem tudja szabaddá tenni magát.

Bébiszitter nem opció, az idegeneket nem szereti

júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

2 éves volt a lányom, mikor először elmentem koncertre. Nekem az a szórakozás.

Mivel beteg volt és sokszor voltunk itt-ott kórházban, hamarabb nem mertem elmenni.

júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Biztos azért aggódok mert születése óta velem alszik.. így nálunk nincs az hogy berakom a kiságyba és alszik. Megpróbálok felengedni, lesz ahogy lesz.
júl. 19. 22:24
 7/19 A kérdező kommentje:
4-es a fiam sincs el nagyon mással. Mamát szereti, de ő vele is úgy van ha én jelen vagyok akkor inkább anya, ha apa hazaér akkor meg "szalad" apához.
júl. 19. 22:26
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapos volt, mikor elmentem érettségi találkozóra. 2 órát voltam ott, nekem az is kikapcsolódás volt. Vacsoráztam, beszélgettem kicsit a volt osztálytársaimmal. Később is elmentünk ide-oda, de inkább nappal, pár órára, mert rossz alvó volt. 10 hónapos volt, mikor kb. 5-6 órára elmentünk Caprira, addig anyósommal volt.
júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
"Megpróbálok felengedni, lesz ahogy lesz." - ez A legjobb, amit tehetsz. Semmi baja nem lesz a gyerekednek az alatt a pár óra alatt, az eszeddel te is tudod jól. Kapcsolódjatok ki és élvezzétek az estet.
júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy nincs el mással, de szerintem azért, mert esélyt sem adsz neki úgy igazán. Totál rá vagy feszülve, legalábbis ez érződik.
júl. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!