Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni véralvadék a...

Szülés utáni véralvadék a méhben?!

Figyelt kérdés
Végeztek valakin vákuumos műtétet véralvadék eltávolítására ? Mik a tapasztalatok? Mennyi idő után tudok szoptatni?
máj. 30. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak véralvadék, az nem akkora gond, időve kiürül és a szoptatást sem gátolja. Nekem burokdarabok maradtak szülés után, de szerencsére ennek ellenére is tudtam szoptatni. Küretre kellett mennem, kitisztítottak (rövid altatásos műtét), utána 3 héttel a kontrollon kiderült, hogy még maradt egy kis véralvadék. Azt mondták, az sem lenne nagy gond, ha nem csinálnának vele semmit, de azért vakuummal kiszedték. Nem volt semmi extra, főleg egy szülés után, meg se érzi az ember. Kb olyan, mint egy hosszabb rákszűréses méhnyak vizsgálat, kicsit kellemetlen, de nem fáj.
máj. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ergam cseppet szedek 1.5 hete de nem segít ezért akarják vákumosan eltávolítani
máj. 31. 10:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Fú, az Ergam cseppet ne is mondd, egy barom beidegződés egy csomó orvosnál, amit hasonló helyzetekben állandóan felírnak. Amikor egy burokdarab távozott belőlem 3 héttel a szülés után, felírták, hogy jobban ürüljek. Annyit értem el vele, hogy a méhszájam még jobban bezárult (ez a csepp összehúzza a méhet), szóval a maradék esélyem is elszállt arra, hogy magamtól ürüljek ki, ezért kellett műtét. Amikor véralvadék maradt, megint fel akarták írni, nem voltam hajlandó újból szedni, de aztán a vákuumozásnál mondták, hogy jól is tettem, hogy nem szedtem mert attól még jobban zárult volna...
máj. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mèg jó hogy 3. Üveggel írtak fel… nem is ertem ha zárt a belső mehszaj mégis mi tudna kijönni…
máj. 31. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!