Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy véralvadékos a...

Normális, hogy véralvadékos a bébim köldökcsonkja körül?

Figyelt kérdés
Alig merem kezelni :(
2009. nov. 28. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
nem normális! védőnő nem látta??
2009. nov. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha csak egy pici vérről van szó, az normális, ne aggódj. Milyen idős a baba? Annó nekem azt mondta a gyerekorvos, hogy ez az előjele annak, hogy hamarosan le fog esni. Amennyiben egy 2 ft-os nagyságnál nem nagyobb a vérfolt, nincs baj.

Azért ha gyakrabban előfordul és pár csepp vérnél többnek tartod, vidd orvoshoz.

Nyugodtan takarítsd, sőt, ha nem teszed, azzal ártasz. Alkoholos vattával tisztítsd le.


Boldog babázást!

2009. nov. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy hetesek vagyunk és csak közvetlenül a csonk tövében van körbe pici alvadékos vér.
2009. nov. 28. 14:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Az nem baj, nekünk is volt, ne aggódj!
2009. nov. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2 nappal a leesése előtt nekünk is véres vol, meg is ijedtem. Normális, ha leesik még pár napig kezeld(nekem fültisztítóval könnyebb volt),de hintőport ne tegyél rá.

Kitartás és jó babázást!

2009. nov. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális, sőt miután leesik még vérezgethet egy kicsit.
2009. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. nov. 30. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!