Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben ti is így...

Ilyen helyzetben ti is így tennétek?

Figyelt kérdés
Átmenetileg felújítás miatt anyukámnál lakunk. 3 szoba van. Az egyik a ház közepén, ahol mindenki közlekedik. 2 kisgyerekkel és egy 18 évessel lakunk jelenleg nála. A nagy szobában vagyunk 4-en (férjem, kicsik és én.), a gyerekeknek külön ágya van. A 18 éves külön szobát akart és ezért megkapta a kisebb zárható szobát. Anyukám maradt az átjáró szobában. Ezzel nem is volt eddig gond, de a férjem előző kapcsolatából született tini fiú itt lesz a nyáron. Anyukám szobájában emeleteságy van, mert úgy volt a gyerekeké lesz az. Anyukám 3 műszakban dolgozik és őszintén jelezte, hogy nem szeretné, ha egy tini fiú aludna fölötte. Pihenni se tud így. Megbeszéltem a férjemmel, hogy jöhet a fia, de a 18 éves lánnyal (ő is csak a férjem gyereke) beszéljük meg, hogy adja át nyáron a szobát anyukámnak. Teljesen kiborult, hogy anyukám oldja meg. A lány nem jár dolgozni. Szerintem ezt meg kellene érteni-e. Mi csak vendégek vagyunk és ez anyukám háza. Idén megyünk haza. Szerintetek is úgy a helyes, ha a 18 éves átengedi a helyet erre a pár hétre?
jún. 30. 15:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:
0%

"Minimum havi 100ezret fizettetnék vele a 2 gyerekre..."


Mármint a kérdező meg a párja 2 közös gyerekére? Milyen alapon? Vagy szerinted a 13 éves külön élő fiú és a 18 éves nagylány a pici gyerek?

júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 anonim ***** válasza:
47%
71 az nem tudom feltűnt e, hogy a 13 évestől is meg akar Anyuka szabadulni, eddig is csak a pénz miatt nem tette. Amúgy meg a 18 éves után is fizethet ha még tanul
júl. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:
72, nem tudom megy e az értő olvasás: "Vagy szerinted a 13 éves külön élő fiú és a 18 éves nagylány a pici gyerek?"
júl. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem tudod értelmezni a sztorit
júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:
44%

1. A gyamugyon mar a 13 ev feletti gyereket is meghalgatjak es szamit a velemenye.

2. Mire atmegy a ujboli gyermekelhelyezes es a gyerektartas addig fel is epithet egy uj hazat. Plane ha az ex azert ragaszkodik h nenkelljen fizetni.

3. Havi 50e edeskeves egy gyerekre. A rezsi elemiszer el is vitte es nem vettel ruhat tanszert berletet osztalypenzt stb.. a raalis alaphangon manapsag mar a 80e korul kezdodik.


A naglany a tesoval alszik. Oke h mar nagy de birja ki azt a 1-2 honapot aztan mehet a szep uj sajat szobaba. Nagyi kulon a kerdezo a ferje es a 2 kicsi marad a szobaba.


Amugy kezdemenyeznem a gyamugynel a elhelyezes megvaltoztatasat es kernem h a gyerek (13eves) mar belato kepessege birtokaba van igy vegyek figyelembe amit o szeretne.

júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:
13 év alatt is meghallgatnak gyereket. Gyermekrajzokat is figyelembe vezanek ha olyan árulkodoak konkrétan.
júl. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim ***** válasza:
Annyi hülyeséget írtok. Testvéreket is helyeznek külön és ilyen esetben még is hallgatják a gyerekeket. Most voltam egy tárgyaláson, 7 és 9 éves gyerek. Egyik anyánál, másik apánál akart lenni. Így helyezték el őket és még is lettek hallgatva.
júl. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!