Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben ti is így...

Ilyen helyzetben ti is így tennétek?

Figyelt kérdés
Átmenetileg felújítás miatt anyukámnál lakunk. 3 szoba van. Az egyik a ház közepén, ahol mindenki közlekedik. 2 kisgyerekkel és egy 18 évessel lakunk jelenleg nála. A nagy szobában vagyunk 4-en (férjem, kicsik és én.), a gyerekeknek külön ágya van. A 18 éves külön szobát akart és ezért megkapta a kisebb zárható szobát. Anyukám maradt az átjáró szobában. Ezzel nem is volt eddig gond, de a férjem előző kapcsolatából született tini fiú itt lesz a nyáron. Anyukám szobájában emeleteságy van, mert úgy volt a gyerekeké lesz az. Anyukám 3 műszakban dolgozik és őszintén jelezte, hogy nem szeretné, ha egy tini fiú aludna fölötte. Pihenni se tud így. Megbeszéltem a férjemmel, hogy jöhet a fia, de a 18 éves lánnyal (ő is csak a férjem gyereke) beszéljük meg, hogy adja át nyáron a szobát anyukámnak. Teljesen kiborult, hogy anyukám oldja meg. A lány nem jár dolgozni. Szerintem ezt meg kellene érteni-e. Mi csak vendégek vagyunk és ez anyukám háza. Idén megyünk haza. Szerintetek is úgy a helyes, ha a 18 éves átengedi a helyet erre a pár hétre?
jún. 30. 15:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
90%
28 ki tudja, lehet 3 nőtől van 4 gyerek :D Igazi főnyeremény a pali
jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
100%
A férjed 2 gyerekének ugyanaz az anyja? Ha igen, akkor ne a tini fiú menjen hozzátok, hanem a lány az anyja lakásába. A 16 éves, meg a 18 éves vigyázzon egymásra. 14 éves koromtól egész nyáron egyedül voltam otthon.
jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem tegyétek ki az udvarra, sátorban a nagyit. Vagy, ha arra sem telik, adjatok a kezébe egy esernyőt, ha esik, maga fölé tudja tartani, vagy ha nagyon sütné a nap.
jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
77%
Én ebben az egész sztoriban a "nem tudja hova tenni" nyáron a 18 éves fiút részt nem értem. Miért kéne bárhova tenni, miért kéne neki felügyelet? Nem maradhat otthon egyedül? Könyörgöm, jogilag már felnőtt...
jún. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
100%

31, ha az apjuk egy, akkor attól még testvérek, hogy az anyjuk esetleg nem azonos. Ép ember a féltestvérét nem dugja meg, nincs ok amiért ilyen kényszerhelyzetben ne aludhatnának egy szobában. Nem ilyenkor kell nudizni meg masztizni és kész.

Nehogy már a nagyi szenvedjen tovább, amikor ő tesz szívességet!

jún. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván nem a nagyinak kellene szenvedni, de ez teljesen logikus. Viszont én se értem, hogy egy 18 éves felnőtt ember miért is ne maradhatna felügyelet nélkül.
jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas. Miért nem albérletbe mentetek?
jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:
60%
Két kicsi gyerek meg egy totál lakhatatlan ház amit fel kell újítani. Eddig hol laktatok?
jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
100%
A tinifiú nem 18 éves, a lány annyi. A fiú kora nem derül ki a kérdésből, nyilván 10-13 lehet, ha felügyelet kell neki. De akkor is haza tud mennyi az anyjához éjszakára, nem kell odaköltöznie.
jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
89%
Nem,ilyen helyzetben akkor tekinteném a pénzt elegendőnek a felújításhoz, ha belefér, hogy elszállásoljuk magunkat. Illetve elgondolkodnék az apránkénti felújításon, mert így, mint a cigányok, nem jó senkinek.
jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!