Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben ti is így...

Ilyen helyzetben ti is így tennétek?

Figyelt kérdés
Átmenetileg felújítás miatt anyukámnál lakunk. 3 szoba van. Az egyik a ház közepén, ahol mindenki közlekedik. 2 kisgyerekkel és egy 18 évessel lakunk jelenleg nála. A nagy szobában vagyunk 4-en (férjem, kicsik és én.), a gyerekeknek külön ágya van. A 18 éves külön szobát akart és ezért megkapta a kisebb zárható szobát. Anyukám maradt az átjáró szobában. Ezzel nem is volt eddig gond, de a férjem előző kapcsolatából született tini fiú itt lesz a nyáron. Anyukám szobájában emeleteságy van, mert úgy volt a gyerekeké lesz az. Anyukám 3 műszakban dolgozik és őszintén jelezte, hogy nem szeretné, ha egy tini fiú aludna fölötte. Pihenni se tud így. Megbeszéltem a férjemmel, hogy jöhet a fia, de a 18 éves lánnyal (ő is csak a férjem gyereke) beszéljük meg, hogy adja át nyáron a szobát anyukámnak. Teljesen kiborult, hogy anyukám oldja meg. A lány nem jár dolgozni. Szerintem ezt meg kellene érteni-e. Mi csak vendégek vagyunk és ez anyukám háza. Idén megyünk haza. Szerintetek is úgy a helyes, ha a 18 éves átengedi a helyet erre a pár hétre?
jún. 30. 15:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
100%
Persze
jún. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
98%

Egyrészt én ilyen helyzetben nem mentem volna bele abba, hogy ott legyen hetekig, nem hiszem, hogy kényelmes lesz.

Én a lányt és a fiút raknám az emeletes ágyhoz, anyud had pihenjen.

jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
90%
18 éves, ha nem tetszik neki, ott az ajtó. Anyukád iszonyú rendes, hogy ennyi embert befogadott feláldozva a kényelmét, de mindennek van határa. A tini fiú meg maradjon az anyjánál, lehetne annak is annyi esze, hogy nem küldi oda ilyen lakhatási helyzetben.
jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
20%
Megértem teljesen hogy egy 18 éves lány nem akar egy tini fiúval egy szobában lakni egész nyáron. Cseréljétek ki az ágyat a két szobában a fiúval meg beszéljétek meg hogy mivel idèn nyáron ez így alakult csak látogatóba jöjjön ne egész nyárra mert nem fértek el. Ígyis többen vagytok már mint kéne oda. Az hogy a lány nem jár dolgozni nem értem hogy jön a képbe. Ha járna több szava lenne?
jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
95%
Csodálkozom anyukád miért nem küldött még el mindenkit a picsbe? Nektek tesz szívességet, és flegma parasztok vele 18 éves kis nyikhajok. Aha. Részemről másnap mehetnétek, ahova tetszik. Azért a lófsznak is van vége. A tini sráchoz meg kvázi semmi köze, őt egész pontosan miért is kell odalőcsölni a nyakatokba pont most? Irigylem anyád idegeit, komolyan.
jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
86%

Azért van ám a pofátokon nektek is bőr, hogy hónapokra becuccoltok 3-4 gyerekkel egy 2 hálószobás lakásba (mert gondolom, a középső szoba azért "átjáróház", mert korábban az lett volna a nappali).

Olyannak kellett volna szülnöd, aki megfelelő otthont tud biztosítani számotokra, nem kikönyörögni a segítséget, aztán még úgy élni ott, hogy az érezze rosszul magát, aki segít.

jún. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ilyen helyzetben én kivennék egy albérletet, vagy apartmant és ott élnék a családommal, nem anyám nyakán gyerekkel, mostohagyerekkel, kutyával macskával.
jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem értem, hogy került külön szobába a lány. A többiek nyomorognak egy szobában, a lakás tulajdonosa meg kiszorult a nappaliba. Eleve hogy a picsbe tud így 3 műszakban dolgozni??? A tini gyerek meg minek megy oda? Ez lenne az a nyár, amikor tetszik nem tetszik, mivel nincs hely, mondjon le szépen mindenki a láthatásról.
jún. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 A kérdező kommentje:
Saját házból költöztünk anyuhoz, mert lett pénzünk teljes felújításra. Abba a házba megyünk vissza, amiből kiköltöztünk. Pár hónapról van szó. A fiú mindenkepp jön, mert az anyja nem tudja hova rakni a nyáron.
jún. 30. 15:46
 10/77 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy a 18 éves nem dolgozik, mert neki nem kell munka miatt pihenni.
jún. 30. 15:47
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!