Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben ti is így...

Ilyen helyzetben ti is így tennétek?

Figyelt kérdés
Átmenetileg felújítás miatt anyukámnál lakunk. 3 szoba van. Az egyik a ház közepén, ahol mindenki közlekedik. 2 kisgyerekkel és egy 18 évessel lakunk jelenleg nála. A nagy szobában vagyunk 4-en (férjem, kicsik és én.), a gyerekeknek külön ágya van. A 18 éves külön szobát akart és ezért megkapta a kisebb zárható szobát. Anyukám maradt az átjáró szobában. Ezzel nem is volt eddig gond, de a férjem előző kapcsolatából született tini fiú itt lesz a nyáron. Anyukám szobájában emeleteságy van, mert úgy volt a gyerekeké lesz az. Anyukám 3 műszakban dolgozik és őszintén jelezte, hogy nem szeretné, ha egy tini fiú aludna fölötte. Pihenni se tud így. Megbeszéltem a férjemmel, hogy jöhet a fia, de a 18 éves lánnyal (ő is csak a férjem gyereke) beszéljük meg, hogy adja át nyáron a szobát anyukámnak. Teljesen kiborult, hogy anyukám oldja meg. A lány nem jár dolgozni. Szerintem ezt meg kellene érteni-e. Mi csak vendégek vagyunk és ez anyukám háza. Idén megyünk haza. Szerintetek is úgy a helyes, ha a 18 éves átengedi a helyet erre a pár hétre?
jún. 30. 15:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, ehhez miért kell kérdést kiírni, mi nem egyértelmű abban, hogy ha nem tetszik a helyzet a férjednek meg a gyerekeinek, akkor így jártak?


A kérdés kiírásának okát se látom, gondolom, a férjed anyukádnak úgysem mert megmondani, hogy oldja meg.

jún. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
80%
Ha mást nem, én vennék egy minőségi, nagyobb, nem hálózsák szerű sátort vmelyik tininek aludni. Még mindig jobb buli egyedül a kertben egy sátorban aludni a nyári éjszakákon, mint szenvedni a magánszféra hiányától, mert a pár hónap alatt abba bele lehet őrülni.
jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
23%

#22


Igen, biztos hajlandó lesz sátorban aludni egy tini. 😀 Aztán hova dugja töltőre a telefonját?

jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben az egész sztoriban szegény nagyit sajnálom.
jún. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyértelmű hogy a nagylány atadja a szobát. Ha nem tetszik neki, mehet és kereshet maganak másik helyet, ahol ingyen élhet
jún. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
100%
Ez amúgy extra pofátlanság a férjed részéről is, hogy ilyen helyzetbe még oda akarja vinni a másik gyerekét is, jó hogy nem Anyukádat meg lassan kiteszitek a saját házából. Igen is meg kell mondani az exnek, hogy ti se tudjátok hova tenni a gyereket, max napközben ott lehet, de aludni menjen haza. Hihetetlen amúgy mennyire rugalmatlan a férjed meg az exe is
jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:
100%
Úgy utolsó, ezt még olvasni is szörnyű volt. A srác maradjon ott ahol eddig lakott az anyjával. Értem hogy a férjed gyereke, de nem veszi észre hogy útban van,hogy nincs helye meg az anyja se? Ebben a helyzetben talán az a legjobb hogy nincs esély még néhány porontyra.
jún. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
100%

A 18 éves lány és a tinifiú testvérek, nem? Azt írod mindkettő a férjedé.

Akkor nyugodtan meglesznek az emeleteságyon.

Ha nem, akkor mehetnek amerre látnak.

jún. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
72%
Sün Balázs lesz a mami ha nem vigyáz.
jún. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 anonim ***** válasza:
8%

"meg kellene érteni-e."

Huhh....

jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!