Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha azert akarok egymas utani...

Ha azert akarok egymas utani evben szulni, hogy eljatszanak egymassal es csak egyszer kelljen lefogynom, akkor ez onzoseg?

Figyelt kérdés
Tobb ev korkulonbseggel nem akarok gyereket es ha lesz egy, szerintem a kovetkezo evben is szulnek mert sokkal konnyebb ket gyerekkel mint egyel, amikor mar 1-2-3 evesek eljatszanak egymassal, nem kell oket egesz nap szorakoztatni, nem unatkozunk harman es nekem is csak egyszer kell lefogynom majd. Nagyon hizekony vagyok sajnos es nem tudnek ugy lenni hogy nem erzem magam csinosnak. De ugy en amiatt a dolgok miatt nem vagyok gonosz?
jún. 26. 17:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
90%

Várd meg az első szülést és meglátod, hogy valójában milyen ez. Milyen szülés élményed lesz, mennyire lesz sírós, matrica, hasfájós a baba, higy bírja a férjed az egészet. Aztán gondold át, hogy akarod-e ezt duplázni. Eggyel könnyű, kettővel már szintlépés lesz.

Nekem 3,5 év lett köztük, a kisebb már 4 éves és most tudnak egymással érdemben játszani. Eddig csak kétfelé hívtak engem játszani. Ehhez jön még, hogy milyen neműek lesznek. Ha két egyforma, akkor hosszabb ideig egyezik az érdeklődésük, de ha különböző, akkor 2-3 év alatt már nagyon kevés közös pont lesz és a spontán közös játék álom marad.

Látszik, hogy nincs még gyereked, nagyon ideális kép él a fejedben erről.

jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán nem akarom elvenni a kedved a gyerekvallalastol, mert minden nehézséggel együtt mondom, hogy a legcsodálatosabb dolog, de: 2 gyereket terveztünk férjemmel, engem a sürgősségi császár annyira traumatizalt, hogy bár a szívem vágyik még egy gyermekre, nem tudom, valaha lélekben kész lennek-e még egy terhességre, mert végig azon kattognek valószínűleg, hogy rettegek a csaszartol, nekem lehet, elég volt ezt egyszer megelni. :/ az meg tényleg nem garancia sajnos, hogy két testvér jól eljátszik egymással, bár legyen így, ez az ideális nyilván. :) na bocsi, lehet, ijesztő volt a mondandom első része, azért te ne félj, mert tényleg csodás dolog a saját gyermek, és rengeteg mindent kibirunk ❤️❤️❤️ de tény, hogy főként az első szuleselmeny, megváltoztathatja az ember addigi elképzeléseit. Jó, nekem még csak nyolc hónap telt el azóta, de akkor is...
jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Es akkor meg ott van,h serult is lehet, szulesnel vagy genetikailag,adhd autizmus es tarsai es a fejlesztesekre fogsz szaladgalni meg virrasztani mert 2 orankent kel es eszedbe se fog jutni a masodik. Aki nem szult meg, nem tudja hogy mivel jar.
jún. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
23# mondjuk én azon a véleményen vagyok, és ezt nem sokan osztják, hogy inkább felnevelek még százat, mert ezt a reszet imádom, de még egy szulestol rettegek. 😅 De az én gyermekem egy igazi angyal. :D kinek hogy.
jún. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!