Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha azert akarok egymas utani...

Ha azert akarok egymas utani evben szulni, hogy eljatszanak egymassal es csak egyszer kelljen lefogynom, akkor ez onzoseg?

Figyelt kérdés
Tobb ev korkulonbseggel nem akarok gyereket es ha lesz egy, szerintem a kovetkezo evben is szulnek mert sokkal konnyebb ket gyerekkel mint egyel, amikor mar 1-2-3 evesek eljatszanak egymassal, nem kell oket egesz nap szorakoztatni, nem unatkozunk harman es nekem is csak egyszer kell lefogynom majd. Nagyon hizekony vagyok sajnos es nem tudnek ugy lenni hogy nem erzem magam csinosnak. De ugy en amiatt a dolgok miatt nem vagyok gonosz?
jún. 26. 17:55
A kérdező szavazást indított:
Gonosz vagyok ezek miatt
Onzoseg
Nincs vele baj
28 szavazat
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ugye*
jún. 26. 17:56
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Hát nálam 2,5 év korkülönbséggel is eljátszanak... Csak magaddal bszol ki ha sorra szülöd őket
jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem akarok tobbet csak kettot kis korkulonbseggel.
jún. 26. 17:59
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem veheted biztosra hogy jól ellesznek egymással. Sőt. Biztos hogy lesz olyan hogy nem. Amikor majd mind a kettő egyszerre akar téged. 2 dackorszakos gyerekkel a falra másznék
jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
21%

Én max 2 évet szerettem volna, ha minden jól megy 18 hónap lesz a kettő között. Én is azért akartam kis korkülönbséget, hogy jól el tudjanak játszani egymással, valamint azért, mert az éjszakázásokat le tudom egyben.

Nekem a totyogó korszak a kedvencem öcséimből kiindulva, úgyhogy nagyon várom, hogy vége legyen a kisbabás korszaknak.

Szerintem nincsen ezzel baj. Csináld úgy, ahogy jónak látod. Bár azért szerintem 14 hónap korkülönbséget minimum érdemes hagyni, már csak a tested miatt is.

jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem önzőseg, csak szimpla hülyeség.

Az 1-2-3 évesek még marhára nem játszanak el egymással. De ha szereted szopatni magad, akkor hajrá, csináld.

jún. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen egy tipikusan gyermektelen nő🤣🤣🤣
jún. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%

Hát, arra nem alapoznék, hogy majd biztos jól eljátszanak egymással, 2 év 4 hónap van a lányaim között, már a kicsi is elmúlt másfél éves, a nagy 4, simán el tudnának játszani egymással, ha akarnának. A kicsi még nyitott is lenne rá, na de a nagy... Nincs az az isten, ő kizárólag velünk hajlandó játszani. Szóval nem elég, hogy nekem kell szórakoztatnom, még a kicsit is valahogy ezzel párhuzamosan távol kell tőle tartanom. Nem egyszerű :D

A fogyás és az éjszakázás része az teljesen életszerű viszont. Meg a pelusos korszak, a dackorszak letudása egyből és a munkából való rövidebb kimaradás is. Vannak előnyei a kis korkülönbségnek is, de a testvérek közötti viszony esetlegességére nem alapoznék. A tényszerű részekől indulj ki, ami tuti, hogy így vagy úgy lesz, a kettejük viszonya viszont nagyon kérdőjeles.

jún. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Bár ilyen egyszerű lenne.. nem önzőség amúgy ez.. de újra fogod gondolni mikor megszületik.. kívánom hogy legyen olyan szülés élményed és alakuljon úgy minden hogy azt mond következő évben már szülnél is újra! Meg persze jöjjön is egyből a kistesó ahogy szeretnétek.. Én is kis korkülönbséget szerettem volna(bár nem annyira mint te).
jún. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

Én mindig sírtam kicsi koromtól, ha a húgommal KELLETT játszanom. Értsd: anyám kényszerített. Mert "testvérek vagyunk". Brrr...

Emiatt még a kapcsolatom sem jó a húgommal. Nő vagyok amúgy.


Szóval ne vedd biztosra,hogy jól ellesznek egymással!

jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!