Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire normális, hogy...

Mennyire normális, hogy egyszerre akarok gyereket és nem akarok? Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés

Időnként nagyon szeretném ha lenne babám, elképzelem, hogy milyen lenne a karomban tartani, nevelni, máskor meg egyszerűen azt érzem, hogy még nem szeretném, nem tudnám csinálni.

Mennyire normális ez a kettősség?



#baba #félelem #Vágyazokás
2023. nov. 13. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez bennem is sokáig így volt aztán szépen lassan úgy éreztem a vágyakozás erősebb bennem, mint a félelem. Mai napig vannak félelmeim, de közben nagyon várom, hogy megszülessen a babánk.
2023. nov. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
Beszari vagy
2023. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen normális, átlagos érzés. Voltak félelmeim, vártam is, nem is. Aztán a pozitív teszt láttán elsőre az villant be, hogy jó vicc, nem gondoltam ezt komolyan, csináljuk vissza gyorsan, mert nem vagyok kész. Azóta már ketten vannak és imádom őket. Nagyon is kész voltam már.
2023. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
A nagy változásoktól általában félünk, mégha szeretnénk is.
2023. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ìgy van.

Egyszer szeretnék végre apa lenni. Aztán meg eszembejut hogy mennyi minden "dolgom" van még mielőtt válalok 18évnyi lemondást és hipp-hopp elmullik a gyerek utáni vágy.

2023. nov. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

“ Beszari vagy”


2-es!


Ez bántás?

2023. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kicsit megnyugtató, hogy más is átment hasonlón :)

2es, lehet, de lássuk be,egy életre megváltozna az életem nagyjából minden téren.

2023. nov. 13. 18:11
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Én ugyanígy érzek, sőt, most hogy pozitív lett a teszt méginkább bepánikoltam :D Igazából amíg az orvos nem erősíti meg addig nem 100%, szóval sodródok az árral
2023. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Én is beszari. Lehet érte bántani ha jól esik. Ffi vagyok. Fiatal srác koromban és most felnőtt középkorú pasiként is nyomasztólag hat rám az elköteleződés felelőssége. Huszonéves srácként próbáltam párkapcsolatot egy elvált anyukával. Kudarc lett. Nyomasztott az az esetleges “véglegesség” érzet.
2023. nov. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Én így voltam, majd lett két gyermekem, akiket imádok, de hol azt sírom vissza, hogy egy csak egy legyen, hol azt, hogy újból szabad legyek , miközben az életemet odaadnám értük és mindent meg is tennék, meg is teszek értük

De az anyaság egy hálátlan feladat, egyszerre szeretnél egyedül lenni és társaságot is

Ha nem szeretnéd teljes szívedből, akkor ne vállalj gyereket, az a gyereknek, a párodnak és neked se jó

2023. nov. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!