Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt az emberek...

Miért hiszi azt az emberek nagy része, hogy mindenki akar gyereket?

Figyelt kérdés

jún. 23. 16:33
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%

Lombikoztam, mindenki tudta, soha nem kaptam szánakozó tekinteteket.

Barátnődet hogy hogy nem csesztetik, hogy nem akar gyereket?


A szexuális zaklatás és hogy megkérdezi, hogy megkérdezi, miért nem akarsz gyereket, nem ugyanaz, ne légy nevetséges, hogy összemosod.

Mindegy, neked jó lett, ez a lényeg.

jún. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
85%

31. A verbális zaklatás, csesztetés, is zaklatás, főleg hogy már munka közben is nyomta a hülye dumáját. Vicc kategória, hogy nem fogod fel. Lehet te is az a típus vagy aki nem is akarja érteni.

Barátnőmnek évekig mondták hogy jaj te szerencsétlen, biztos szar lehet neked, most mi lesz így veled, milyen üres lehet így az életed, remélem azért nem váltok el, meg hasonlókat kapott mikor kiderült hogy nem jön nekik össze.

Mióta már ebből elege lett, akkor kezdte el olyanoknak mondani hogy nem akar, akik még nem ismerték annyira. Azoktól azt kapta milyen önző, és lusta, meg felelőtlen, stb stb. Ezeket amúgy én is megkaptam, az évek alatt, sőt, cifrábbakat is. meg kb minden olyan barátom vagy ismerősöm aki nem szeretne gyereket vállalni és nincs is neki.

extrém szélsőséges reakciók ritkábbak de bizony vannak. A többség szimplán bunkózik párat, újra és újra megkérdezi, aztán megunja, és az is ritka aki annyit mond, hogy oké, vagy szimplán semmit és tiszteletben tartja ha valaki nem akar, nem feszegeti tovább. Ja és ezek mind gyerekesek egyébként akik ebbe belekötnek, hogy miért nem.

üdv a valóságban!

jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem az embernek magában is keresnie kell a hibát, ha a környezete lépten nyomon b*sztatja egy témával kimondottan. Felnőtt emberként valamit nagyon nem jól csinálhatsz, ha lépten nyomon ezzel zaklatnak. Van kolléganőm és barátunk is, aki nem akar gyereket. Egyszer megbeszéltük miért, megértjük, ennyi. Valamit te is tehetsz, amiért az emberek állandóan betalálnak ezzel...
jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
64%
A 32. est kiegészítve, és ebből lesznek a bunkó, igazán tapló érzéketlen emberek. Akik ha kútba esel is inkább a saját életükkel foglalkoznak, mert ugye minek értenék meg a te helyzeted. Elég elkorcsult világot élünk, nem kell ahhoz szülni vagy nem szülni, a nagyanyáink megalapozták a szüleink folytatták és ha mi nem állítjuk meg a mi gyerekeink fogják mégjobban átformálni ezt a világot. De gyerekeinknek se kell hozzá lenni, elég ha egy fiatallal beszélgetünk sokmindent elmond. De mint itt is van kivétel csak sajnos nagyon kevesen.
jún. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
57%
33. Mit csinálnék pont én rosszul? Hagyjuk már😂 Soha nem hozom fel a témát, ha más hozza fel igyekszem a lehető legegyszerűbben lezárni, de előfordul hogy nem megy. Nehogy már más ostobasága , provokatív viselkedése az én hibám legyen. És mint mondtam, nem csak engem találnak meg ilyenek. Más barátaimat, ismerősöket is sokszor, akik nem akarnak.
jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!