Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másfél évvel a harmadik...

Másfél évvel a harmadik szülés után is terhesnek látszom, miért?

Figyelt kérdés
Nem mondom, van rajtam súlyfelesleg bőven, dolgozom a leadásán, de nem is ez a baj, hanem az eloszlása. Nagy, kiálló kerek hasam van. Egyaltalán nem arányos a többi testrészem vastagságával, kb. 6 hónapos terhesnek simán kinézek, havonta párszor konkrétan rá is kérdez valaki. A plázában a wc-s néni (mert várandósoknak ingyenes), több kollégám is, eladók, gyerekem osztálytársa, stb. Jelenleg 77 kg 165 cm vagyok, haskörfogatom 90 és 100 között van valahol, mikor hogy. Kezdek attól félni, hogy ha lefogyok, azt hiszi majd mindenki, hogy titokban szültem és örökbeadtam egy babát, vagy tudomisén. 2 hónapja elkezdtem edzeni, fogytam 4 kilót, de ennyinek még semmi látszatja. Ma is megkérdezte valaki hogy ugye babát várok... Jelezhet ez valamilyen betegséget? Vagy mitől ilyen aránytalanul nagy a hasam? A másik két terhesség után azért nem volt ez.
máj. 27. 20:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom szét van nyílva a hasizmod, azért nézel ki úgy, mint egy terhes.

Kifejezetten ezzel foglalkozó gyógyornász/edző tud segíteni.

máj. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mintha én írtam volna a kérdést, még a wc-s nénis is stimmel 😅

164cm és 77kg vagyok 😮

Azt tudom, hogy szét volt nyílva a hasizmom, köldöksérv miatt nem is tornázhattam, magától meg nem hiszem, hogy összement volna + hasra hízós vagyok.. Szerintem ennyi a dolog. Volt, hogy plazmaadásnál kérte az orvos, hogy mutassam meg a hasam, hogy tényleg nem vagyok terhes... A pluszsúlyhoz nekem kötényhas is jár, csak a ruha miatt tűnik úgy, mintha az utolsó trimeszterben lennék...

máj. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is rá, néztem magamon, ahogy a videókon mutatják, és nem láttam erre utaló jelet.
máj. 27. 20:25
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Hát azért nézesd meg olyannal, aki ért hozzá. Ha nincs szétnyílva, akkor meg csak rettentően gyenge, nem tudja megtartani a szerveid, kiboltosulnak. Sportoltál valaha valamit?
máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
7%

A hasi zsir MINDIG a rossz taplalkozas miatt van es CSAK normalis taplalkozassal lehet eltuntetni.( Szemelyi edzom mondta )

165 cm 77 kg az mar tulsuly.

En 167 vagyok 68kg-rol indultam most 63 vagyok es meg simanvan 5 kg amit le kell faragni. ( bar valoszinu nem fog lejjebb menni mert "izom lesz belole") 4 honapja edzek heti 3-4 x2 orat. A karom derekam , combom szepen formasodik a hasamrol csak azota " olvad" miota tartom a normalis etkezest.

máj. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

5-ös ez nem hasi zsír. 3 babát kihordott a kérdező. Szétnyílt hasizom mellett esetleg még sérve is lehet. Vagy csak megnyúltak a szövetek a hasán stb.

Szerintem ez már a szakembert keress fel kategória kérdező. Tényleg lehet sérv is, unokatesómnak az volt, szintén várandósnak nézett ki állandóan- őt műtötték végül.

máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
8%

Jah komolynak momdhato tulsulya van. 3 gyerek ide vagy oda de van rajta 20kg plusz. Mi ez ha nem hasi zsir? Ne nevettess mar. Leirta, hogy nincs szetnyilva a hasizma .

Kerdezo ird le mit eszel egy nap. Es ki is derul , hogy mi a gond .

máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6%

Persze nyugtassatok magatokat, hogy szultetek es azert vagytok koverek de ez a legkevesbe semigaz.

En is szultem, mint sok millio masik no megsincs 20kg plusz rajtunk.

máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tényleg van rajtam közel 20 kg túlsúly, de nem is ezen problémázom, hogy ez miért van, látom én, hogy mit nem csinálok jól életmód terén, köszi, de ennek a 20 kg-nak az eloszlása mégiscsak furcsa. Vannak alma alkatúan hízó emberek, ismerek ilyeneket, de ők sem terhesnek néznek ki, hanem elhízottnak. Én TÉNYLEG terhesnek nézek ki, és ez azért mégiscsak furcsa, plusz kilók ide vagy oda.
máj. 27. 20:58
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Helytelen , rendszertelen, rossz taplalkozas . Mind hasra megy.

Mit eszel egy nap ?

máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!