Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másfél évvel a harmadik...

Másfél évvel a harmadik szülés után is terhesnek látszom, miért?

Figyelt kérdés
Nem mondom, van rajtam súlyfelesleg bőven, dolgozom a leadásán, de nem is ez a baj, hanem az eloszlása. Nagy, kiálló kerek hasam van. Egyaltalán nem arányos a többi testrészem vastagságával, kb. 6 hónapos terhesnek simán kinézek, havonta párszor konkrétan rá is kérdez valaki. A plázában a wc-s néni (mert várandósoknak ingyenes), több kollégám is, eladók, gyerekem osztálytársa, stb. Jelenleg 77 kg 165 cm vagyok, haskörfogatom 90 és 100 között van valahol, mikor hogy. Kezdek attól félni, hogy ha lefogyok, azt hiszi majd mindenki, hogy titokban szültem és örökbeadtam egy babát, vagy tudomisén. 2 hónapja elkezdtem edzeni, fogytam 4 kilót, de ennyinek még semmi látszatja. Ma is megkérdezte valaki hogy ugye babát várok... Jelezhet ez valamilyen betegséget? Vagy mitől ilyen aránytalanul nagy a hasam? A másik két terhesség után azért nem volt ez.
máj. 27. 20:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok, nem furcsa ez, nekem is rohadt gyengék a kötőszöveteim is
máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Tok erdekes, hogy annelkul hogy tudnatok mit es mennyit eyzik egy nap mar le vagyok pontozva 😂

Biztos ti is jo kover asszonyok vagytok es azzal áltatjátok magatokat, hogy lehettek tulsulyosak mert szultetek.

De 10 elhizott nobol csak 1 nek van szetnyilt hasizma vagy egyeb barmi gondja amiert nagy a hasa. A maradek 9 siman rosszul eszik. Persze konnyebb a nemletezo " betegsegre fogni" mint arra, hogy egeyzsegtelenul taplalkozik.

😃

máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
12-es én kifejezetten sovány vagyok. 165 cm és 51 kg, de képzeld terhes hasam van néha 2 gyerek után, ha puffadok pl. Alakformáló, hasleszorító bugyit veszek fel még egy nyári ruha alá is, különben még gratulálnak nekem. Nem hasi zsírom van, meg miegyéb egyszerűen hiába a sport, meg a kollagén én így maradtam.
máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
14%
Oke akkor te vagy a kivetel mintahogy irtam is. A kerdezo viszont tulsulyos. Es amig nem irja le mit eszik es mennyit addig minden mas is csak talalgatas. Mondjuk ha nem csak a piros gombot nyomkodnatok hanem olvasnal is akkor azt is latnad hogy hiaba a sport es barmi amig a rossz etkezes nincs helyrerakva, addig a has dagadt marad...
máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Betthe válasza:
0%
14 - nem azert vagy lepontozva mert ne lenne hasznos valamilyen szinten amit írsz, hanem mert egy paraszt vagy 😂😂
júl. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Na kiderült mi okozza a "terheshasat" Kérdező: szétnyílt hasizom...

13-as voltam korábban, én írtam hogy nem vagyok túlsúlyos. Zavart a dolog és találtam gyógytornászt, ő mondta, hogy ez a probléma 100%.

júl. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!