Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy az a nő teszi...

Az igaz, hogy az a nő teszi jobban aki nem vállal gyereket?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel anyámmal beszélgettünk a gyerektémáról, és azt mondta, hogy a mai fiatalok már nem cseszik el az életüket az éjszakázással, a gyerekhiszti-és ordítás hallgatásával és nem kínlódanak a gyerek hülyeségeivel.


Most úgy érzem, engem is arra akar biztatni hogy ne vállaljak gyereket.

Ma már tényleg a gyerekmentesség a divat és a jobb döntés?


ápr. 21. 10:02
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
5%
Végre valakinek normális anyja van és őszinte. Igaza van.
ápr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
86%

Aki azt írta, hogy sose nő fel az, akinek nincs gyereke, az se látja jól a dolgokat. Nem attól lesz valaki felnőtt, hogy gyereket vállal, hanem attól, hogy felelős döntéseket tud hozni az életében. Ezek közé tartozik az is, ha valaki belátja, hogy neki nem való gyerek. Sokkal érettebb gondolkozás ez, mint az, aki a társadalmi nyomás hatására ész nélkül 2-3-at bevállal akár szegénységbe, rossz kapcsolatba stb.

Hány olyan család van, ahol mindennapos a testi-lelki fenyítés. Ők a felnőttek, csak mert gyereket hoztak a világra?

De amúgy én nem bánom, ha ol én nem vagyok felnőtt, akkor remélem az adót se kell befizetnem, amiből a Csokot és egyéb támogatásokat kapjátok. Ugyanis valakinek dolgozni és adót fizetni is kell, nem szülhet mindenki három gyereket.

Valakinek meg nem is lehet gyereke, mégis felnőtt. Sőt nagy dolgokat elértek már olyan emberek, akiknek nem volt gyerekük, mert más dolgokban is ki lehet teljesedni.

Szép dolog, aki a szülőségben találja meg a kiteljesedést, de sok más dologban is meg lehet.

ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 A kérdező kommentje:

61-es

Ha szerinted a gyerek elcseszi az ember életét akkor tévedsz, mert attól hogy neked tönkretenné, még nem biztos hogy másnak is.

Amúgy meg te abba nem gondolsz bele, hogy mindig csak a szülőket ajnározza a társadalom hogy ők merjék kimondani a gyereknek hogy megbánták hogy megszülték őt, de arról sosincs szó hogy a gyereknek ez mennyire szarul esik?

ápr. 22. 15:59
 64/65 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek manapság sokkal kevésbé reiliensek,mint régen,sokkal kisebb a tureshataruk,sokkal több szabadságra vagynak,sokkal kevesebbet bírnak el lelkileg,mint régen. Ezzel együtt hihetetlen mennyiségű -egymásnak ellentmondo- infó zúdul mindenkire nap mint nap Ezzel távolról sem mondom hogy regenmkndenjobbbvót,mert dehogy. Más.
ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
*reziliensek
ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!