Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy az a nő teszi...

Az igaz, hogy az a nő teszi jobban aki nem vállal gyereket?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel anyámmal beszélgettünk a gyerektémáról, és azt mondta, hogy a mai fiatalok már nem cseszik el az életüket az éjszakázással, a gyerekhiszti-és ordítás hallgatásával és nem kínlódanak a gyerek hülyeségeivel.


Most úgy érzem, engem is arra akar biztatni hogy ne vállaljak gyereket.

Ma már tényleg a gyerekmentesség a divat és a jobb döntés?


ápr. 21. 10:02
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 A kérdező kommentje:

10.-es gimis és jó tanuló vagyok, nincs semmilyen szellemi és testi rendellenességem/betegségem.


Amúgy nem azt mondta hogy szar az élete amiatt, hogy én vagyok neki, hanem csak ÉN gondoltam azt, de NEM biztos hogy jól értelmeztem.


Ő azt mondta, hogy a mostani fiatal nők már nem a gyerekes életet választják, mert nem akarnak éjszakázni, gyereksírást hallgatni és kinlódani a gyerekkel, hanem inkább utazgatni szeretnének, és én ebből azt vettem ki, hogy ha visszamehetne az időben, nem vállalna gyereket.

ápr. 21. 12:03
 22/65 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy azt sem érzem, hogy nem szeretne, mert igenis szeret. Rendszeresen bejön a szobámba, és megpuszilgat, megölelget, megsimogatja a fejem és a homlokom, csak nem tudom, hogy a kettő mégis hogy függ össze.
ápr. 21. 12:05
 23/65 anonim ***** válasza:
29%
Hát erőltetheted, hogy nincs gond, de sajnos ha ilyet mondott, akkor van. Ha azt szűrted le, hogy ha visszamehetne az időben, akkor nrm vállalna gyereket - akkor megbánta, hogy megszült. Annak pedig csak olyan oka lehet, ami erősen hozzád kapcsolódó csalódás. Durva, sajnálom, de a tagadástól még nem változik ellenkezőjére a helyzet. A jótanulóság egy dolog, de lehet nem vagy mellette életrevaló, vagy csúnyácska vagy. Sajnos valamiért nem elégedett veled, no.
ápr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 A kérdező kommentje:
23-as, köszi szépen, de mára elég volt a trollkodásodból. 😄
ápr. 21. 12:21
 25/65 A kérdező kommentje:

Amúgy mi az hogy "csúnyácska" vagyok? Egy szülő (jó esetben) akkor is elfogadja a gyerekét, ha nem túl szép és esze ágában sincs ezért megbánni a gyerekvállalást, nem minden gyerek szép.

A belső szépség a fontos, nem a küldő. :S

ápr. 21. 12:23
 26/65 A kérdező kommentje:
:D*
ápr. 21. 12:23
 27/65 A kérdező kommentje:
Ha pedig tényleg megbánta volna a gyerekvállalást, akkor nem szeretgetne állandóan.
ápr. 21. 12:24
 28/65 anonim ***** válasza:
72%
Fiatal nőkről beszélt.. Lehet, hogy úgy értette, hogy régebben hamarabb vállaltak gyereket a nők, aztán nem volt lehetőségük olyan dolgokra fiatalon, amik ma már természetesek. Engem 22 évesen szült anyukám, már én is később szültem az elsőt, a harmadiknál talán leszek 35-36 körül, esetleg 37 is. És az sem számít extrém későnek manapság. Elég nagy különbség anyához képest, sok mindent belefért az így nyert évekbe, nem feltétlenül csak az, hogy megteremtsem azt az egzisztenciát, ami nekik addigra megvolt, mert más világ volt. Ma már nem megyünk hozzá a gimnáziumi szerelemhez, nulla tapasztalattal az életben egyáltalán. Van ennek pozitív és negatív hozadéka is.
ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
16%
#25. A szülő lehet elfogult a gyermekével, de nem vak. Ha csúnya vagy, lehet miatta szomorú és megbáhatta, hogy vállalt.
ápr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
0%
#24. Csak viszonzom a tiédet, te CF.😅
ápr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!