Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy az a nő teszi...

Az igaz, hogy az a nő teszi jobban aki nem vállal gyereket?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel anyámmal beszélgettünk a gyerektémáról, és azt mondta, hogy a mai fiatalok már nem cseszik el az életüket az éjszakázással, a gyerekhiszti-és ordítás hallgatásával és nem kínlódanak a gyerek hülyeségeivel.


Most úgy érzem, engem is arra akar biztatni hogy ne vállaljak gyereket.

Ma már tényleg a gyerekmentesség a divat és a jobb döntés?


ápr. 21. 10:02
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 A kérdező kommentje:
9-es, hát elég rosszul esett hogy pont előttem mondta el ezeket, mert ezzel szerintem éreztetni akarta velem hogy neki szar hogy én vagyok neki.
ápr. 21. 10:44
 12/65 A kérdező kommentje:
A kínlódás alatt is biztos azt értette, hogy ő csak kínlódik velem.
ápr. 21. 10:46
 13/65 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyádnak joga van saját véleményt alkotni.

Neked szintén. Nem muszáj egyetérteni.

ápr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
54%

Mindenki undorodik a terhességtől, szüléstől, mindenkit irritálnak és idegesítenek a kisgyerekek, stb.


Ki mindenki?

Esetleg itt a GYIK-en a gyerekgyulölők, de hogy mindenki azért az túlzás...

ápr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
51%

Én inkább ilyen anyát nem vállalnék🤣

Sajnos, arról nem dönthetünk. A gyerekvállalással meg semmi baj. Ki nem hagynám!

ápr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
19%
Uh, jó nagyot csalódhatott benned anyád, ha erre a végkövetkeztetésre jutott.
ápr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
30%
Anyaként én is azt mondom, hogy hiba gyereket vállalni. Sokan megbánják, olyanok is akik küzdöttek érte, csak nem illik ezt bevallani, mert máglyára vetnek
ápr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
67%

Nem, ez nem igaz. Ha megnézed a childfree-k érveit, mind gyerekes hülyeség: hangosak, nem lehet sokáig aludni, ő utazni akar meg bulizni, nem lehet piálni, ilyenek. Még az a legjobb erv, hogy sokba kerül, de hát az utazás meg a piálas, drogozás is eleg sokba kerül. Nem is beszélve a csivavákról, amit gyerek helyett szoktak venni maguknak, aztan meg vannak sértődve, hogy ők miert nem számítanak családnak. Majd még a csivavára akarna csokot meg babavarót, mert milyen igazságtalan, hogy ő nem kap, gyerek után meg jön az ingyenpenz. Most akkor döntsétek mar el, hogy gyereket vállalni anyagi csőd vagy az év üzlete.

Szóval nem. Gyereket vallalni felnevel. Akinek nincs gyereke, igazán nem nő fel sosem.

ápr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 A kérdező kommentje:

16-os, miért csalódott volna bennem? Lehet, hogy szimplán csak rossz napja volt és úgy volt vele, hogy ami a szívén, az a száján.

Amúgy meg az emberek beszélnek össze-vissza, és az érzések is sokszor ütik egymást.


Az, hogy neki ez a véleménye a gyerekvállalásról, nem azt jelenti hogy bennem csalódott volna.

ápr. 21. 11:44
 20/65 anonim ***** válasza:
67%

#19. De, sajnos azt jelenti. Rossz nap miatt nem mond az ember ilyet a gyerekének. Szerintem kezdj el pszichológust keresni magadnak, hogy fel tudd dolgozni. Láthatóan nagyon megvisel, hisz kiírtál ide egy kérdést is róla, a 19-es replikád alapján pedig teljes tagadásban vagy, magadnak sem ismered be.


De nem vagy életrevaló? Nincs iskolád? Testileg vagy átlag alatti? Vagy miért bánta meg anyukád, hogy megszült?

ápr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!