Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én vagyok túlérzékeny vagy...

Én vagyok túlérzékeny vagy tényleg gond, ha egy nagyszülő így beszél az autista unokájához, akit alig lát egyébként?

Figyelt kérdés

Ne rinyáljál már, mindjárt hozom!

jajj, nekem azt ne mutasd nem érdekel, hiába mutatod nem érdekel (telefonos játék, heti egyszer használhatja, meg akarta mamának mutatani)


Lehet túlérzékeny vagyok, mama havonta látja pár órára egyébként.


2023. dec. 10. 20:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
73%
Én is ezredszerre megnézem szívesen, amit mutat, és nem csak megcsinálom, hogy szeretve érezze magát (ami amúgy is cél volna), hanem tényleg érdekel a kis világa, hogy hogyan próbál velem kapcsolatot teremteni. A mutasd meg apádnak típusú reakciók miatt távolodnak el a gyerekek tinédzser korban a szüleiktől. Idősebb vagy, mint ő, nyilván kevés új dologot tud mutatni neked. De talán nem is arra van a gyerek, hogy a szülőt szórakoztassa.
2023. dec. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

1. Ha egy hónapban 3 órát találkoznak, akkor az nem ezredszére mutatja. Egyetlen egyszer akarta a találkozó alkalmával, mivel fontos neki es megengedtem volna, hiába nem az a nap van, amikor kezébe veheti szabályok szerint ( heti egyszer).

Vadidegen gyerekkel is képes vagyok kedves maradni azt a pár órát.


2. Anyam ugyanez volt,mint Kialakult bennem, hogy ami nekem erdekes, fontos, az senkinek se, hisz ebben a korban anya a minden. Csak azzal fordulhatok hozzá, ami neki érdekes, ez kihatott mas kapcsolataimra is, hisz ugy éltem emiatt, hogy mindenki igényeit néztem. Pont az ilyen szülői hozzáállás miatt

És igen ezredjere is megnézem, érdeklődést mutatok, hogy érezze fontos az ő világa! Soha a büdös életben nem küldenem máshoz, ha nekem akarna valamit mutatni. Pedig én nonstop vele vagyok, hisz magántanuló.

2023. dec. 11. 10:41
 23/23 A kérdező kommentje:
*mint te,
2023. dec. 11. 10:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!