Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan jár a nagyszülőknek...

Hogyan jár a nagyszülőknek láthatás?

Figyelt kérdés
Amikor elindult még annak idején ez a herce-hurca ők végig leszarták a kislányomat. Amikor elindítottam az apa ellen a dolgokat akkor az anyja és az apja exemmel ellentétben azt állította hogy lehet nem tőle van a gyerek. (exemet belevitték hogy legyen akkor teszt) Végül a dns teszt természetesen minket igazolt. Ezeken a dolgokon kívül is a lehető legmérgezőbb emberek a szülei.. végig azon voltak hogy mi ne legyünk soha egy család, tudnék mesélni de szerintem fölösleges. Nem ok nélkül nem akarom őket a gyerek közelébe engedni, és nemis jó kedvemből teszem. Mióta fizet exem azóta látni akarják a gyereket, vagyis inkább valószínű hogy nekem akarnak rosszat és nem a kicsi érdekli őket. Nyilván még el nem vihetnék sehova egyik sem. Én csak az apát engedném láthatásra mivel csak neki van megszabva (de jönni se akar vagy nem tudom mivan vele nemis érdekel hisz hazudgál összevissza). Ha megteszik a lépéseket az ügy érdekében mindenképp jöhetnek? Nem vagyok benne biztos hogy ennyire érdekli őket, de szeretném tudni hogy mire számíthatok.. Az anyjával össze is verekedtünk 1x a bíróság előtt. Nekem ők ide nem hiányoznak hogy tönkretegyék a gyerekem életét.
2023. máj. 21. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Havi kb egyszer a szülő jelenlétében, gyerek számára kényelmes helyen
2023. máj. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nagyszülők láthatást szeretnének és jogi úton szeretnék elérni, akkor havonta max. pár órát fognak megítélni nekik. Ez lehet felügyelt láthatás, valami köztes helyen, pl: gyámhivatal iroda
2023. máj. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az apukával is lehetséges a gyámhivatalban találkozni? Az lenne talán a legjobb. Nem szívesen engedném be egyiket sem a portára megmondom őszintén
2023. máj. 21. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően a nagyszülő lathatasat a kulonelo szülő a saját kapcsolattartas idejében oldja meg. Ha ez nem történik meg, vagy kevesli a nagyszülő, akkor indíthat kapcsolattartasi pert.
2023. máj. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!