Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én vagyok túlérzékeny vagy...

Én vagyok túlérzékeny vagy tényleg gond, ha egy nagyszülő így beszél az autista unokájához, akit alig lát egyébként?

Figyelt kérdés

Ne rinyáljál már, mindjárt hozom!

jajj, nekem azt ne mutasd nem érdekel, hiába mutatod nem érdekel (telefonos játék, heti egyszer használhatja, meg akarta mamának mutatani)


Lehet túlérzékeny vagyok, mama havonta látja pár órára egyébként.


2023. dec. 10. 20:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%

Nem.

Mama egy seggfej.

Én nem erőltetném.

2023. dec. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
39%
Én nem látok benne nagy problémát. Van akinek a "ne rinyalj" csúnya, de nalunk nem. A telefonos játék ha nem érdekli, akkor nem érdekli, illembol meg kéne neki nézni?
2023. dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

Sem autista, sem nem autista kisgyerekkel nem helyes így beszélni!

Nagymama tényleg egy s..fej, ahogyan 1-es írta.

2023. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Megjegyzem volt főnököm hasonlóan vélekedett a fogyatékosokról, kepaott egy súlyosan fogyatékos down unokát!!!!!
2023. dec. 10. 21:00
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

2#


Mivel egy auti kisgyerek nem átlag, és az érdeklődési köre is korlátoltabb, igen, ilyen kevés találkozás mellett erőltesse meg magát a nagymama ha valóban érdekli az unoka. Vagy nem kell a kifelé színlelt színjáték ha neki ez is nyűg.

2023. dec. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Egyetlen családtagunk, rohadtul fáj, hogy így beszél, de ha vele megszakítom a kapcsolatot, senkink sem lesz. Márpedig nekem egyre nehezebb odavinni. Tényleg annyira figyelek, hogy ne legyen teher, komolyabb dolgoknál ugrok, de ez pont nem volt komoly és úgy fáj a rekciója :(
2023. dec. 10. 21:04
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

😂 te normálatlan 9#

Az autik nem kőbunkóak, hanem szociális téren eltérőek,korlátoltak. Pontosan azért autisták mert egyszerűen ők nem értik az érzelmeket. 😂🤦

2023. dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
9-es , a karma! utólér! hidd el! Az autista fiam tudná értelmezni a kérdéesemet, te nem! Ennyyi. Nincs hozzád több szavam. Majd gondolj ezekre vissza, amikor a karma utólért. A kőnunkó pont te vagy, az autista fiam mindenkit szeret, senkit nem bántana, ellenben veled. Ja folyamataosan szavadra még, ha egy hónapból 3 óra folyamatosan, akkor az elég komoly intelligencia hiányra ad okot nálad. Másrészt 40 centin belül snekihez sem megy, tehét nem mászik a képébe. De tudod a karma..Nekem ennyi elég, bár fogom sajnálni aki közeledbe kerül.
2023. dec. 10. 21:26
 9/23 anonim ***** válasza:
90%

#9 Te sem láttál még gyereket. Minden gyerek nyafog néha, az meg, hogy meg akarja osztani a mamájával azt a dolgot, ami őt érdekli, egy nagyon cuki dolog, nem elkényeztetés. A mama meg csak magával foglalkozik, hogy őt mi zavarja és őt mi érdekli.

Az én anyósom is néha mond durva dolgokat a lányomnak, és én sem akarom megszakítani vele a kapcsolatot, mert amúgy szereti a gyerekeket és a férjem is szereti őt, úgyhogy ilyenkor csak határozottan a szemébe mondom, hogy ne mondja azt a gyereknek, hogy ne rinyáljon, mert ez gorombaság, inkább mondja azt, hogy ne sírj/nincs semmi baj mindjárt hozom. Ezzel nem szokott vitatkozni, ha igen, max egy mondatot, arra újra reagálok és vége. Az én gyerekem senki nem bánthatja a szemem előtt. Ha ez elkényeztetés, akkor jól el van cseszve a világ.

2023. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Anyunak ha visszaszólnék nekem esne, hogy ne lelkizzek már, de akkor nem szól inkább semmit és jól megsértődne. Olyan nehéz ez :(
2023. dec. 10. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!