Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én vagyok túlérzékeny vagy...

Én vagyok túlérzékeny vagy tényleg gond, ha egy nagyszülő így beszél az autista unokájához, akit alig lát egyébként?

Figyelt kérdés

Ne rinyáljál már, mindjárt hozom!

jajj, nekem azt ne mutasd nem érdekel, hiába mutatod nem érdekel (telefonos játék, heti egyszer használhatja, meg akarta mamának mutatani)


Lehet túlérzékeny vagyok, mama havonta látja pár órára egyébként.


2023. dec. 10. 20:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%

Ilyen nagymamát soha többé nem engednék a gyerekem közelébe.

Ha nincsenek rokonok, akkor barátkozni kell és lesznek barátok. Egy autistát lehet, hogy egy másik autista ért meg legjobban. Egy autistának a szülőjét pedig egy másik autistának a szülője. Egy cipőben jártok, hasonló gondjaitok vannak. Én a helyedben ilyen családokkal próbálnék összeismerkedni. A nagymamát meg örökre elfelejteném.

2023. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Egyre kevesebbet találkozunk, pont ezért, csak már én sem tudtam , hogy velem van a gond vagy vele. De mivel eleve piszok nehezek a hétköznapjaink így egyre rosszabbul mesik a nyers beszólása a fiam felé. Főleg, hogy gyakorlatilag, ha a fiam ezt mondaná atestvéremnek, akkor rászólnék:( Én úgy gondoltam, hogy anyu abban a ritka alkalomban, amikor együtt vannak, akkor szereti, szeretetttel. De nem ezek szerint. Csak illúzió. Ámbár anyu velem is ilyen volt, ezért is lettem valószínű önbizalomhiányos, túlérzékeny, túlgondoló. Amit kidolgozok, de belül megvan.
2023. dec. 10. 21:39
 13/23 A kérdező kommentje:
Barátkozni is rohadt nehéz, mert el lett velem hitetve, hogy semmire se vagyok jó (de ez egy másik sztori, ezzel már járok szakemberhez)
2023. dec. 10. 21:39
 14/23 anonim ***** válasza:
19%
Na jó, hát szerintem inkább veled van gáz. Nem volt szép amit mondott a nagyi, de azért nem az a kategória, amiért azonnal börtönbe kell vetni és kitagadni a családból. Nyilván nehéz életed van és emiatt jobban meg lehet téged bántani, de szerintem a fiad ki fogja heverni, hogy nem mutathatta meg a telefonos játékot, sőt hozzá is kell szokni, mert nem lesz mindenki kíváncsi mindenre, amit ő fontosnak tart.
2023. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem auti gyereknél is problémás, miért ilyen bunkó a nagymama?
2023. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, anyukád elhitette veled, hogy semmire se vagy jó, és egy ilyen embertől vártad, hogy a problémás gyerekedhez szeretettel, megértéssel viszonyuljon?

Egy húszforintosért előre megmondta volna bárki, hogy anyukád csalódást fog okozni.

2023. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem az sem mindegy mekkora gyerekekről van szó: 2 éves vagy 10?

Első esetben szégyellje magát a nagyi.

Utóbbinál azért meg lehet őt is érteni: nincs napi kapcsolatban a gyerekkel, nem tudhatja mennyi várható el tőle.

2023. dec. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező, miért, régebben te is így vélekedtél az autistákról, azért lett autista a gyereked?
2023. dec. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
37%

Tehát kérdező, te mindent örömmel és élvezettel megnézel amit a gyereked mutat, akár ezredik alkalommal is, akkor is, ha herótód van tőle?


Mert én nem, hiába a gyerekem. Pont az ilyen játékoktól mászok falra, ezért meg szoktam mondani neki, mutasd meg apádnak. H rajzol, vagy kézműveskedik, épít, azt örömmel megnézem.

2023. dec. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
63%

20-ra:

Nem a kérdező vagyok, de én igen, ezredszerre is örömmel nézem meg.

Mert a gyerekem, és mert neki fontos, hogy megnézzem.


A te gyereked is jobban járt volna, ha moziba mentetek volna szex helyett, mikor megfogant.

2023. dec. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!