Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen csatornák, médiatartalm...

Milyen csatornák, médiatartalmak vannak, ahol a gyerekem LMBTQ tartalommal találkozhat?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, ha ilyen tartalom jönne vele szembe, így Netflix, Disney+ sincs nálunk bekötve, hiszen kötelező lassan minden filmjükbe a meleg. Mivel nem nagyon ismerem a gyerek tartalmakat, csak a híreket látom erről, van valakinek valós tapasztalata, hogy mitől kell őket megóvni? Az egyik 2 éves, a másik úton van :). Köszönöm.

2022. nov. 13. 16:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
100%

46

Honnan tudom mit olvas a lányom? Többek között én veszek neki könyvet karácsonyra, szülinapra... 🙂

Jár könyvtárba, és mutatja mit hozott. Kölcsön kér a helyi könyves csoportokból könyvet. Könyvklubba jár velem. Ajánlok neki könyveket.

Ugyanez igaz fordítva is.

Szóval, beszélgetünk a könyvekről (vagy bármi másról is, csak itt épp a mit olvas volt a kérdés) 🙂

2022. nov. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól lesz aberralt mert lmbtq tartalmat lát hanem attól, hogy ilyen anyja van
2022. nov. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
92%

"A leszbikus jelenetben sem a csók feltétlenül a botrányos, hanem az, hogy a mesében két nő él együtt és nevel egy gyereket - ezzel mossák át a gyerek agyát idejekorán, ha a szülő nem néz oda."


Aha...

Láttál/hallottál már gyerekről, akit megaláznak, megerőszakolnak, vernek, bezárnak....? Ez nem csak akkor van, ha azonos nemű párok nevelnek gyereket. Sőt.

Tudod mennyit kell küzdenie egy azonos nemű párnak azért, hogy gyereke legyen? Vagy egyáltalán, azonos jogokért, mint ami téged is megillet?

Félre ne értsd, nem a magamutogató, után vonagló, divatb.zikról beszélek.

De ugyanígy vannak vallási fanatikusok is. Akkor a vallástól is tiltani fogod a gyerekeidet, nehogy "átmossák az agyukat"?

És végül láttál már olyan hetero filmet, amiben erőszak, prostitúció, drogok.... vannak? Mennyivel jobb az, mint egy film, amiben azonos neműek vannak? Vagy majd mindentől tiltod a gyereket,mielőtt hozzáfér a "romlott tartalom"-hoz?


Csak annyit akarok ezzel mondani, hogy egy picit több elfogadással lényegesen előrébb lenne a világ


😘


44-es voltam

2022. nov. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 A kérdező kommentje:

"Láttál/hallottál már gyerekről, akit megaláznak, megerőszakolnak, vernek, bezárnak....? Ez nem csak akkor van, ha azonos nemű párok nevelnek gyereket. Sőt."

Bizony nem csak akkor. És ezzel mit akarsz mondani, életem? Hogy jobb szülők a homokosok, mert a heterók is megverhetik a gyereküket? Vagy mi a következtetés?

Amúgy érdekes, hogy állandóan megy az aggódás meg a túlféltés a gyerekek lelki üdvéért, de ha transzvesztitát kell beküldeni hozzájuk nemváltásról beszélni, az minden további nélkül oké. Beteges társaság vagytok.

2022. nov. 14. 23:53
 55/77 anonim ***** válasza:
88%

Azt akarom vele mondani, hogy attól, hogy valaki hetero párként nevel gyereket, nem lesz automatikusan jó szülő.


Az, hogy a gyerek egy mesében leszbi csókot lát, rohadt messze van attól, hogy egy transzneművel beszélget a nemváltásról!

Azért ne mossuk össze a kettőt.

Ráadásul te egy két éves és egy pocaklakó gyerekről beszéltél a kérdésed kapcsán.


Lehordasz itt mindenkit, aki egy kicsit is elfogadó egy másik emberrel szemben. Elítélsz, kirekesztesz, aberráltnak nevezel bárkit, aki nem ért veled egyet. Senkit nem tartok betegesnek, aki egy másik ember nézőpontjából is képes megvizsgálni a dolgokat.


Köszönöm a kérdést, és a válaszolás lehetőségét, a továbbiakban nem olvasom a hozzászólásokat, mert nem óhajtom a degradáló véleményedet olvasni.

Remélem azért elgondolkodsz pár dolgon, mielőtt esetleg kiderülne, hogy a saját gyereked nem elég hetero ahhoz, hogy megérdemelje a szeretetedet.


További sok szerencsét "életem"


😘

2022. nov. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
91%
Ahhoz képest hogy nem akarsz kormányhazugságot hallgatni, eléggé beszoptad azt.
2022. nov. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy érdekes, hogy állandóan megy az aggódás meg a túlféltés a gyerekek lelki üdvéért, de ha transzvesztitát kell beküldeni hozzájuk nemváltásról beszélni, az minden további nélkül oké. Beteges társaság vagytok."


Hol találkoztál ilyennel?

Van ovis és ált iskolás gyerekem is a keresztlányom középsulis. A büdös életben nem mentek be hozzájuk előadást tartani nemváltozratásról. Még a hagyományos felvilágosítás sem volt meg az 5. osztályos lányomnál a suliban.

Ahhoz képest h nem akarod a kormány által kitalált baromságokat hallgatni, szépen megeszed mindet úgy látom.

Mindent csak hallottam, tehát pletyka alapján hánysz ide

2022. nov. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
93%
Jézusom, látom az M1 mocskát rendesen magadba szívtad te is, elég fos lehet így élni kis butam 😃
2022. nov. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
92%

"Legyen mindkét gyereked búza, és a férjed hagyjon el téged egy másik férfiért. 😆"


Lehet hogy viccből írtad, de remélem nem így lesz. Ez a személy inkább öngyilkosságba hajszolná a gyerekeit minthogy elfogadná az esetleges másságukat.

2022. nov. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
8%
Én sem rajongok q meleg mesékért,mert szerintem nem kell erőltetni ezt a témát még meseidőben is. Persze ha lát egy meleg párt az utcán és ha rákérdez nem zárkózott el,de mi arra neveljük a gyermekünket, hogy ne azért tiszteljen/szeressen valakit mert idős, szegény, roma, kisebbségi, meleg,fogyatékos hanem azért mert az illető jó ember. Nem q másságért KELL elfogadni valakit hanem azért mert az illető ténylegesen kiérdemelte. A mai világban már inkább előnyt élvez a másság mint hátrányt.
2022. nov. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!