Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha apuka...

Mit lehet tenni ha apuka durván bánik egészen kicsi babával?

Figyelt kérdés

Nagyon jó férj, mindenben támogat és segít. Ő szeretett volna babát, mindenben részt vesz a kicsi körül, szereti is, de sokszor durván bánik vele, mert elfogy a türelme a sírás miatt. Pl.:arcába fúj/kiabál erősen, gyors és erös mozdulatokat tesz vele, hirtelen felkapja idegesen stb.

Beszéltünk róla, őt magát is zavarja a dolog, de nem igazán tud róla "leszokni", bár már javult valamennyire a dolog. Szomorú vagyok emiatt, mert én bízok benne maximálisan, de a babát ilyenkor féltem és nagyon összezavar ezzel.


2022. nov. 7. 08:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
34%
Hűha mennyi degenerált járkál köztünk :(
2022. nov. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
72%
Az ilyen nem apának való. Ha nagyobb lesz s benem áll a szája mit fog csinálni?
2022. nov. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 A kérdező kommentje:
Azóta több pszichológust felkerestünk de konkrét időpontfoglalás nem történt. El vagyok keseredve. Úgy érzem ebből már jól kijönni nem lehet.
2022. dec. 9. 16:16
 44/71 anonim ***** válasza:
100%
Azóta is agresszív?
2022. dec. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem. Hogy lehet úgy felkeresni több pszichológust is, hogy nem egyeztettek személyes találkozást?

Egyáltalán miből akarsz te jól kijönni? Azóta is hagyod, hogy bántalmazza a csecsemőt? Ne haragudj, de ez már tényleg veszélyeztetés. Ha nem kezelteti magát, elköltözöl. A gyerek veszélyben van, nem érted? Tök mindegy, hogy a hapsi megséetődik vagy nem.

2022. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 A kérdező kommentje:
Már sokkal ritkábban, mondhatni javult, de még mindig előfordul. Már főleg csak agresszív fejeket vág, csúnyán beszél (ebben az zavar hogy a babának címezve), vagy pl.: az autós hordozót rázza amiben benne van, mint egy őrült hogy ne sírjon. Én is ideges vagyok ha tehetetlennek érzem magam, de sose irányítanám a gyerek felé. Elvettem tőle, de nem akarja odaadni ilyenkor, és velem is csúnyán beszélt. Utólag megbánta, de megmondtam neki velem nem beszél így többet és hívja a dokit, de megint péntek van szóval hétfőig megint sajnos nem lehet hívni...
2022. dec. 9. 16:27
 47/71 A kérdező kommentje:
Természetesen nem hagyom hogy bántsa, a nap 90%-ban a kezemben van a baba, esélye se lenne. De normál esetben nem is ideges, csak ha nagyon sír, menni kell valahova és nem tudjuk megnyugtatni stb. Ne úgy képzeljétek el hogy egész nap út vág ordibál, vagy lesben áll mikor verhet szét minket mert nem erről van szó.
2022. dec. 9. 16:30
 48/71 anonim ***** válasza:
100%
Aztamindenit. Kérdező, könyörgöm menekülj. Ebből tragédia lesz. Én nem szoktam minden nyikkra a válást javasolni, de az, hogy megrázza a hordozót konkrétan életveszélyes. A babád élete a tét, nem látod?
2022. dec. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
100%

Neki a pszichológus kevés. Pszichiáter kell.

De láthatóan eszében sincs változtatni semmin, nincs betegségtudata. Én lelépnék, amíg nem lesz tragédia.

2022. dec. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, de igen, hagyod, hogy bántsa, ahogy téged is. Nem csak az a fizikai bántalmazás, ha megveri vagy megrázza (bár ezt is megtette, tehát nem értem, miről beszélsz, mikor azt írod, nem engeded, hogy bántsa), hanem a folyamatos lelki terror, aminek mindketten ki vagytok téve.

Lépj ki ebből a kapcsolatból, ha számít a gyereked egy kicsit is!

2022. dec. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!